www.sudzibas.lv Restorāns 1739 Algas neizmaksāšana, attieksme

Restorāns 1739 - Algas neizmaksāšana, attieksme

Veselu gadu nostrādāju tajā restorānā.
Sākumā likās, ka viss ir ļoti skaisti un jauki, laba alga vasarā, labas dzeramnaudas, kā bārmenei un viesmīlei..
Līdz pienāca ziema..
Tūristi kļuva mazāk, citas dienas, vispār viņu nebija. Jāstrādā bija no 12:00 - līdz 23:00 un citreiz līdz pēdējam klientam. Ja klientu nebija, alga ar nebija, jo to maksāja uz rokas, katras dienas beigās.
Protams, gandrīz visu ziemu nostrādāju, kā brīvprātīgo darbu un tā sakrājās ~ 300 Ls parāds, kuru vēl jo šodien neesmu saņēmusi..
Un ap pavasari sāka nākt jauninājumi, ka ir jāstāv ārā un jāvelk cilvēki iekšā restorānā - kas vispār ir sviests, nu nevar cilvēkus apmēram tagad raut aiz rokas un vilkt restorānā...:/
Attieksme no priekšnieka ar nebija nekāda spožā - katru dienu tika zvanīts, kāpēc nestāv ārā, kaut vai bija auksts, ja kaut kas netika darīts, kā viņš ir iedomājies ir jānotiek, sāka, lamāties un bļaustīties.
Reāli katru reizi, kad gāju uz darbu - palika slikti ar vēderu, jo stress bija nenormāls..

Tāpēc brīdinu, nestrādājiet pie Henrija Buka-Vaivada un/vai Lanas Buks/Vaivads - jums darbs sāks riebties, tikai viņu darba politikas un attieksmes dēļ....

K