www.sudzibas.lv Respekts/ Instruktors Jānis Sīlis Samaksāju naudu par pedejo braukšanu, kura man vēl joprojām nav notikusi un instruktors vairs neatbild uz maniem telefona zvaniem, un naudu neatgriež.

Respekts/ Instruktors Jānis Sīlis - Samaksāju naudu par pedejo braukšanu, kura man vēl joprojām nav notikusi un instruktors vairs neatbild uz maniem telefona zvaniem, un naudu neatgriež.

Sāku mācības ogrē - autoskola respekts, par pasniedzējiem neko sliktu nevaru teikt.
Tajā brīdī man darba vieta atradās ogrē, tāpēc sāku mācīties tur, bet braukšanas ņēmu jēkabpilī, man iedeva instruktoru, kas braucot uz jēkabpili, viss jau būtu labi, bet summa no paša sākuma man likās ļoti neadekvāta, par vienu braukšanu 55 eiro. Braukšanas laikā mēs braucām paēst, braucām uz depo, tur kur instruktoram vajadzēja, bet nu tad man tas vēl likās normāli. Kad pienāca laiks doties uz eksāmenu, man instruktoram bija jāpārskaita nauda, par dokumentu formēšanu un par pēdējo braukšanu pirms eksāmena, to visu izdarīju.
Kad pierakstījos uz eksāmenu, zvanīju instruktoram, kurš man atbildēja, ka viņš netiek, un gadījumā ja es nenokārtoju, tad lai tā nauda paliek uz nākamo reizi, protams, tā arī bija, ka nenokārtoju. Pieteicos uz nākamo reizi, atkal zvanīju instruktoram, kurš man atbildēja "nu sazvanāmies tuvāk eksāmenam", kad dienu vai divas iepriekš zvanīju, viņš man atbildēja, ka viņam mašīna ir servisā, nu ok. Tagad °kad pieteicos, tad atkal viņam zvanīju, it kā viss jau būtu labi, sarunājām tuvāk eksāmenam sazvanīties, un nedēļu iepriekš kad es viņam zvanu, viņš mani ignorē, naturāli neatbild uz maniem telefona zvaniem, un mani 55 eiro par pēdējo braukšanu pazūd kaut kur.
Tāpēc, ja jums kādam ir iespēja pie tāda instruktora ņemt braukšanu, tad iesaku to silti nedarīt, neko daudz neiemācīsieties, vai arī vispār neko neiemācīsieties. !
Un mašīna arī nebija, darba kārtībā.

D