www.sudzibas.lv R.E.Skanis Sia Rātes picērija

R.E.Skanis Sia - Rātes picērija

Dārgie darba ņēmēji!Agrāk strādāju pie Raivja Skaņa un silti iesaku nepieļaut manu kļūdu.Biju viņa darbiniece 5mēnešus. Sākotnēji sola labas algas, patīkamus darba apstākļus. Realitāte- solītā alga nebija, pēc pārbaudes laikā algas pacēlums nebija, līgumu mutiski izmainīja, slimības lapu atsakās apmaksāt, nemaz jau nerunājot par atvaļinājuma naudu.Ja tev dārga sava veselība un nervi, tad padomā 5x pirms strādāt šajā uzņēmumā!

R ri4y 05.06.2015

Līgumu mutiski izmainīt nevar visam jābūt rakstiski. Kā arī slimības lapu jāapmaksā, ja ir darba līgums. Apmaksātais atvaļinājums pienākas pēc pilniem 6 mēnešiem nostrādātajiem mēnešiem, tāpēc nesaprotu sūdzības jēgu, ja Jūs tur nostrādājāt 5 mēnešus par kādu atvaļinājumu iet runa?