RentinJurmala.com ltd Valerij Zimin - Krāpšana

Netiek atgriezta priekšapmaksa par nenotikušu darījumu. Tukši solījumi un laika vilkšana. Darījums tika veikts ar RentinJurmala.com ltd ar Valerij Zimin . Cilvēks ar augstāko melošanas pilotāžu!
publiski pieejamā informācijā atradu ka šis cilvēks ir saistīts ar Rent-Sale.eu un LEGAL SUPPORT CENTER, SIA . Esiet modri!

Gi

An ANTIPARADS 19.11.2019

Здравствуйте,
информируем Вас, что начата ликвидация фирм LEGAL SUPPORT CENTER SIA и RentinJurmala.COM SIA. Если Вы каким-то образом пострадали от действий этих фирм просьба незамедлительно связаться с ликвидатором.
Labdien! Informējam, ka ir uzsāktas LEGAL SUPPORT CENTER SIA un RentinJurmala.COM SIA likvidācijas. Ja Jūs cietis no kādas no šīs SIA darbībām lūgums nekavejoties sazināties ar likvidatoru.