Renti Auto Noma - Krāpšana

Sveiki visiem, man nomas līgums beigsies nākam mēn, gribēto painteresēties vai kāds ir bijis tik pat noguris no šim lielam summas un vienkārši ir saņemsi drosmi un nogādājis auto atpakaļ viņiem, kaut ari viņi to negrib pieņemt? Vienkārši citas izejas nav tāpēc to darīšu.

X

E Ewa777 13.09.2022

Kad līgumu parakstīji nomas summu neredzēji? Neticu,ka tev atdos naudu par neizmantoto laiku.

P PatiesiibasMeka 14.09.2022

Nogurums no lielas maksājamās summiņas, šņuk. Gan jau līguma parakstīšanas brīdī jūra bija līdz ceļiem un sapnis par auto lielāks nekā sajēga. Renti taču ir tas pats mogo mēsls, par ko tieši ir izbrīns?

P Pulja 15.11.2022

Добрый вечер,напишите мне,нас тоже эти умники развели на машину,я собираю людей которых Renti обманным путём развели на машину,чтоб подать коллективное заявление в полицию и в суд.

P Pulja 15.11.2022

Никому не советую обращаться в фирму Renti,заключают договор так,что потом как ты выплатил деньги за машину,а машина им остаётся! Это был договор аренды,ещё и грубят по телефону!