www.sudzibas.lv Rent Group Auto Sasola, bet pēdējā brīdī atsaka

Rent Group Auto - Sasola, bet pēdējā brīdī atsaka

Nolēmu noīrēt auto.Zvanīju otrdienā un noskaidroju, ka manis interesējošais automašīnas modelis varētu būt pieejams uz nedēļas nogali. Teica, lai piezvanu nākamajā dienā un precizēju.Trešdienā zvanīju un noskaidroju, ka auto būs pieejams un piektdien varēšu to paņemt.Ceturtdien zvanīju, lai precizētu, cikos varu ierasties - teica, lai aizsūtu ieskanētas tiesības un e-pastu un ka man līdz vakaram atbildēs. Protams, līdz vakaram neviens neko neatbildēja.Piektdienā atkal pats zvanīju, lai noskaidrotu auto paņemšanas laiku. Sarunājām, ka laika posmā no 12:00-13:00, bet, lai iepriekš uzzvanu.Pēc 12:00 ar otro reizi izdevās sazvanīt uzņēmuma pārstāvi, bet izrādās, ka auto ir remontā un to dabūt nevarēs.

R

B bridinajums 04.04.2018

Neiesaku izmantot auto nomu Rent Group Auto, uz kontaktēšanos kūtri, mašīna pilnīgs lūznis un par drošības naudas atmaksu cīnīsieties tiesas ceļā, jo uzņēmuma, ja to par tādu var nosaukt, pārstāvji nevēlas to atdot!