www.sudzibas.lv Renārs Gudulis fotogrāfs Slikts serviss, krāpšana

Renārs Gudulis fotogrāfs - Slikts serviss, krāpšana

Ieliku sludinājumu facebook, ka meklēju pasākumam fotogrāfu. Pasākums notika 15. 12. Jau pasākumā likās aizdomīgi, kādas būs bildes, jo fotogrāfs bija visu laiku kaut kur malā, tālumā. Kad ģimenes saņēma dāvaniņas no Salaveča pieaicināju fotogrāfu fotogrāfēt no priekšpuses.
Viss it kā ok. Sarunājām, ka naudu 70 eiro pārksiatīšu. Lūdzu nosūtīt vienu kopbildi pirms maksāju. Tā bija it kā ok. Samaksāju. Pēc pāris dienām atsūtīja bildes, kas nebija nekur liekamas. Fotografēts tika no sāna vai muguras. Bildes miglainas. Tiešām dažas tikai varēja kaut kur izmantot, tikai tās, kur lūdzu, fotografēt no priekšas. Pārejās tiešām tālumā, muguras, aiz kāda, aiz lampiņām, utt. fotografētas. Aizsūtīju fotogrāfam, ka tik sliktas bildes nebiju redzējusi un ka varu izmantot vien dažas publikācijām internetā, jo nav pašai jāaizklāj sejas, ievērojot datu aizsardzības likumu.
Bildes tika atsūtītas ar kodu "fotogrāfa" mājaslapā, kur pat nevarēja tās saglabāt. Reāli man it tikai tgā viena bilde, ko fotogrāfs atutīja pirms naudas maksāšanas. Jautāju, kāpēc nevaru dabūt vairs bildes, kāpēc links nedarbojas, man atbildeja, ka esot citiem vajadzīga vieta un manas bildes pēc nedēļās varot atkal ielikt savā lapā...nopietni? Es maksāju tik cik cilveks prasīja..un kāpēc es nevaru dab u t vismaz savas "sūdīgās" bidles, ko ielikt internetā Ziemassvēetkos?! Man atbildēja, ka viņa bildes esot ļoti labas un ka tā esot mana problēma, ka man tās nepatīk. Būtu ko seit ielikt, labprat visur saliktu vērtēšanai. Lieki piebilst, ka fotoaparāts bija ziepju trauciņā izmērā, puisim gadi 20, nodokļus nemaksā un par kvalitati neatbild. Un vēl tik cūciska attieksme. Reāli visu pasākumu "uzmeta". Noteikti iesaku neuzķerties uz šo tipiņu. Piedāvāja arī būt Salavecis.