www.sudzibas.lv Remonte.lv Klientu maldināšana

Remonte.lv - Klientu maldināšana

Ļoti slikts kantoris! Maldina klientus un iekasē naudu ne par ko!
2017g. Novembrī mana mamma aiznesa uz šo “darbnīcu” iphone 3gs telefonu kurš bija nobloķēts jo vairākas reizes tika ievadīts nepareizs pinkods (telefons sen netika lietots tapec pinkods piemirsās) . Viņa jautāja darbiniekam vai ir iespējams telefonu atbloķēt uz ko darbinieks atbildēja ka viņš pats nevar pateikt un ka tanī brīdī galvenais meistars neesot uz vietas, teica lai mamma atstāj telefonu un nākamajā dienā meistars paskatīsies. Mamma atstāja telefonu darbnīcā, pretī saņēma papīru ka telefons ir pieņemts. Atbraucot mājās mamma pastāstīja man ka viņai nekas nesanāca ar to remontu un parādīja man to dokumentu kuru viņai izsniedza. Tur bija norādīta informācija par mūsu telefonu un remonta noteikumi 10 sadaļās. Un 4. Punktā ir rakstīts mobilo telefonu diagnostika maksā 10eur. Nākamajā dienā mamma zvanīja un prasīja vai ir kādi jaunumi par remontu, “meistars” pateica ka diemžēl nevarēs atbloķēt telefonu, teica lai mamma brauc pakaļ un ka būs jāmaksā 10eur. Bet darbinieks kas pieņēma iepriekšējā dienā to telefonu mammai neko tādu neteica! Ja viņa zinātu ka būs jāmaksā tikai par to lai meistars paskatās vai ir iespējams remonts viņa nebūtu atstājusi jo nevar atļauties no savas pensijas atdot tādu naudu par nesaņemtu remontu! Tā nu viņa tagad palika bez telefona jo nebija naudas lai “uzdāvinātu” tam kantorim par viņu “kvalitatīvo servisu”! Un tajā dokumentā rakstīts ja klients neizņem savu mantu 20 darba dienu laikā tad tā prece pāriet kantora īpašumā.
Tā kā nevienam neiesaku griezties pie tiem “meistariem”, vai nu maksāsiet ne par ko, vai kā mūsu gadījumā paliksiet bez savas mantas.

Dainis 12.12.2017

Bet ko jūs gaidījāt? Jūs vēlaties strādāt bezmaksas?

TasEsLV 12.12.2017

Atvainojos, bet ļoti daudzi remonti reklamē bezmaksas diagnostiku, lai piesaistītu klientus un remonta gadijumā izvēlētos viņu kantori -
Vai tu neesi gatavs bez maksas informēt klientu par darāmo darbu un izmaksām ,lai saņemtu vairāk pasūtijumus?
Ja nevar labot tad nevar - mārketinga risks, ka klienti var arī atkrist un rasties zaudējumi.

J Jānis 12.12.2017

Pēc gadiem 5, šo iphone 3g varēs pārdot kā antikvariātu par labu naudu.

Dainis 13.12.2017

Šai bezmaksas diagnostikai, parasti seko piebilde (ja pēc diagnostikas seko remonts) bezmaksas reti kurš to dara..