Remontējamā ēka uz Lāčplēša, starp Gogoļa un Abrenes - Ūdens uz galvas!

Uz Lāčplēša ielas, starp Abrenes un Gogoļa, notiek vienas ēkas remonts. Ēka ir aizsegta ar zaļo plēvi, iekšpusē un/vai uz jumta notiek remontdarbi.
02.09.2011 ap 10:30 eju uz darbu garām šai ēkai. Pie ēkas nav uzliktas lentes, kas norādītu, ka nedrīkst vai ir bīstami iet tai garām. Es eju garām mājas fasādei un pēkšņi no jumta man uz galvas uzlīst kādi "5 spaiņi" ūdens!! Būvnieki nolēma uzsist pa plēvi uz jumta, lai notecinātu lietus ūdeni, bet, protams, neviens nepaskatījās, ka lejā ir cilvēks! Un labi vēl, ka es, jauna meitene, bet nevis veca slima omīte, kuru tas ūdens daudzums būtu nogāzis gar zemi vai kura ķertu trieku no šoka, vai arī mamma ar zīdaini ratiņos, kas būtu pavisam bīstami. Tādā veidā viņi man izgāza virsū "2 porcijas" liela daudzuma lietus ūdens.
1 - esmu tikko izslimojusi, un pēc šī atgadījuma atkal apausktējos; 2 - nokavēju darbu; 3 - visas drēbes, soma, apavi slapji caur un caur.
Protams, es gāju runāt ar atbildīgajiem. Par laimi, mani "nepasūtīja", bet cilvēks, kas ar mani runāja, centās palīdzēt, atvainojās utt. Taču fakts paliek fakts: šādā veidā strādāt, apdraudot apkārtējos, NEDRĪKST!
Sekas varēja būt ļoti bēdīgas - viss atkarīgs tikai no apstākļiem.
Taču nedrīkst pieļaut, ka, notecinot lietus ūdeni no plēves uz jumta, netiek parbaudīts, vai lejā nav cilvēki, netiek uzliktas lentes, kas norobežotu trotuāru un norādītu, ka tur iet nedrīkst, galu galā - nesekojot līdzi tam, kā cilvēki strādā!

K krišs 02.09.2011

NU VAAKS!! Iedomaajos cik tas nepatiikami. :(