www.sudzibas.lv Relock SIA Nekvalitatīva montāža

Relock SIA - Nekvalitatīva montāža

Tika pasūtītas TOREX mājas ārdurvis. SIA "Relock" (Rēzekne) tās piegādāja un iebūvēja 2017.gada novembrī. 2018. Gada vasarā viņiem ziņoju par pretenziju, ka tās ir nepieļaujami uz āru izvirzītas un arī slieksnis ir augšā tā, ka kājas metās. Arī apmales tika/ir rupji piemontētas. Tika vairākkārtīgi zvanīts un brīdināts, ka sūdzēšos sociālajos tīklos. Tika aicināts, lai atbrauc un uz vietas apskatās. Viss beidzās ar atrunām un biedēšanu ar tiesām no viņu puses. Mājai fasādes apdare ir veikta. Viņiem teicu, ka tāda sprauga nedrīkst būt, uz ko atbilde bija, ka fasādi mēs (saimnieki) pārtaisīšot un slieksnis netraucēšot, ja lieveni uzbūvēšot (simnieki) augstāku. Tāpat montāžas laikā no saimnieka tika prasīts motorzāģis, kur iezāģējot skrūvēs tika sabojāta motorzāģa ķēde, sliede, tas ir, savu instrumentu firmai arī nav.

д Джонни 30.11.2018

Имел с ними дело. Всё из-за того, что у них горы заказов, а работников нет, а те, что есть, с такими объёмами работ не справляются. Пашут по 12 часов в день, от этого и качество работ никакое, всё на скорую руку, тяп-ляп, быстрей-скорей. Дверь нам тоже поставили так, что потом пришлось самим регулировать по уровню, ставят голимо, буквально на монтажную пену. Пена раздулась и дверь невозможно было закрыть, а дожидаться работников на повторный вызов пришлось бы неделю. Увы, в Резекне не очень много других вариантов с дверьми. А сама по себе дверь Торекс неплохая за эти деньги, только глазок нужно приклеить, иначе его снаружи легко можно выкрутить. И паук почему-то только на два оборота закрывается. В общем, экстремально бюджетный вариант.

N natalja.ivanova 06.11.2019

Oho, labi ka nepirku tur durvis, salasijos par Torex durvīm, durvju aprakstos jau raksta ka viss super.
Pasūtiju Latgales 50 durvis. ap 20 jūliju. Man atslēgai trīs apgriezieni. (nav torex durvis, ukrainas durvis) Tādas 9cm biezas durvis.
Durvis ne tikai ar putām aizpūstas, arī pieskrūvētas. Nu jau novembris, sūdzēties nevaru. Ne ķeras durvis, ne vējš pūš.

SIA "Baltic Doors Systems" pasūtiju apmierināta par visiem 100%

Šādas