www.sudzibas.lv Relaks tūre grupas vadītāja

Relaks tūre - grupas vadītāja

Grupas vadītāja Valda Madalāne no Relaks Tūre grauj uzticību šai firmai un vēlreiz pierāda, ka viens neprofesionāls un augstprātīgs gids spēj sabojāt ceļojumu vairākiem desmitiem cilvēku. “Ziemeļitālijas Alpi tuvplānā” no 15.-24.07.2014 daudziem paliks atmiņā, kā Madalānes ņirgāšanās un klaja cinisma piemērs. Maršruts netika ievērots, izbraukšanas laiki tika kavēti, ekskursijas tika atceltas utt. Šī persona laikam nav apmācīta, ka jāstrādā klientu labā nevis otrādi. Samaksājot ceļojuma naudu kļūsti par ķīlnieku- paveiksies ar vadītāju vai ne. Man stipri nepaveicās.

Ju

Vairāk sūdzības par Relaks tūre

Si Signe88 15.09.2014

Brauciens uz Apūliju 07.09-14.09.2014. to apstiprina - Valda nav piemērota darbam ar tūristiem! Labi iesācies ceļojums beidzās ar ... skumjām pārdomām par Relaks Tūre pakalpojumu kvalitāti. Ļoti apdomāšu, plānojoto turpmākos ceļojumus ar šo firmu.

Ok oksana.sudzibas 23.09.2014

govno firma