www.sudzibas.lv reklāmdruka nepilda pieprasīto pasūtījumu

reklāmdruka - nepilda pieprasīto pasūtījumu

Liela daļa man pazīstamu cilvēku tur pasūtīja burtus priekš diplomdarba. Un praktiski visiem viņi tos burtus ir mainījuši pēc saviem uzskatiem. Mēs viņiem uzrakstījām tekstu ar visiem izmēriem klāt un pateicām kādiem viņiem jā'but. Bet kad liela daļa saņēma burti bija savādāki nekā bija pasūtīti. Daļai viņi samzaināja galveno tekstu kam bija jā'but vislielākajam uz izmēru kāds bija tekstam ar vismazāko burtu izmēru. Daļai viņi uztaisīja visus vārdus vienā izmērā. Vārdu sakot darbs sačakarēts ļoti. Un mēs par to maksājām gana lielu naudu par to ka viņi neuztaisa kā bijām pasūtījuši.

Mamma 30.11.2009

Nepietiek ka pasaka kas jādara, jāiesniedz uzskates materiāls un par visu jāvienojas rakstiski līgumā, paredzot sekas neprecīzam darbam un atkāpēm no norunātā.

G Gunta G. 01.12.2009

Reklāmdrukas aģenti nosūta maketus saskaņot ar klientu, ja vien klients neatsakās no šādas iespējas un, ja izpildes termiņš ir normāls nevis steidzams.
Grūti gan saprast, par kādiem tieši "burtiem" ir runa, bet šķiet, ka rakstītājam vispirms jāapmeklē vēlreiz skolas sākumklases, lai iemācītos rakstīt tā, lai lasītāji saprastu būtību;)

M Marta 03.12.2009

Sākumklases ir izietas un ar rakstīšanu nav problēmu ! Sūdzība ir tajā ka viņi uz savu galvu maina pasūtīto burtu izmērus. Tiem kuriem tas vēl nav skaidrs. ;)

. . 04.10.2010

Es gan gribētu piebilst, ka šim uzņēmumam absolūti neinteresē klienti. Nosūtīju vieņiem e-pastu lai noskaidrotu cenas un termiņus par kādu vēlamo pasūtījumu, nesaņemot atbildi nākamajā dienā zvanīju uz ko man bez absolūtas ieinteresētības atbildēja, ka līdz tās paša dienas vakaram (kad zvanīju) man noteikti atbildēs. Bet atbildi tā arī neesmu saņēmusi līdz šaj dienai...
Diezgan vienaldzīga un neprofesionāla attieksme.

. . 26.08.2011

man liekas, ka te vispār nav par ko sūdzēties. tāpat ieliks to diplomdarbu stūrītī un viss. es kad savam spiedu burtus, galvenais bija paspēt laikā, un priecājos par to pašu, ka tik ātri uztaisīja, vienalga kādi tur burti. Tanī vietā, kur es taisīju, pat nepiedāvāja tādas ekstras, kā kaut ko izvēlēties. Ieliek tādu sīkumainu sūdzību un grauj uzņēmumam reputāciju. Zinu cik grūti ir strādat ar klientiem, labos vārdus neviens nepublicē internetā, bet atliek vienam kautko ierakstīt sūdzībās, tā liekas, ka uzņēmums ir slikts. Man ar Reklāmdruku līdz šim ir bijusi veiksmīga sadarbība.