www.sudzibas.lv Reklāmas pasts Krāpšana! Daudz bukletu bija atrasti mežā !!!

Reklāmas pasts - Krāpšana! Daudz bukletu bija atrasti mežā !!!

Reklāmas pasts slikti izplata reklāmas bukletus! Esam izplatījuši bukletus visas Latvijas teritorijā un darbs tika izpildīts ļoti zemā līmenī! Daudz bukletu bija atrasti mežā un mistkastēs!!! Neiesaku ar tiem sadarboties!

D DAF 19.09.2008

Cilveki, negrib strādat ļoti maz maksā, par 1 vienu reklamas iznešanu nedabusi 1 santimu, ...

D DAF 19.09.2008

Cilvekiem, nepatik stradat, jo reklamas maz maksa par reklamu
imanta o.o2 sant
Riga 0.05 sant

D Dzintars 30.09.2008

Labdien.
Pārstāvu kompāniju SIA Reklāmas Pasts (turpmāk Post Service) un vēlos teikt, ka ar prieku esam gatavi izmeklēt konkrēto starpgadījumu un gadījumā, ja tas apstiprināsies esam gatavi kompensēt tiešos zaudējumus.

R Raivo 30.09.2008

Tagad visur slikti maksaa, nejau reklaamas, pasts vainiigs un arii vini nevar izsekot tik bezatbildiigiem pastniekiem liidzi tas var notikt ar jebkuru firmu kuraa tikusi straadaat cilveeki, kam nevar uzticeeties

A anna 28.01.2009

Ļoti sliktā līmeni strādā reklāmas pasts, es vairāk negribu strādāt ar viņiem