www.sudzibas.lv Reklāmas Fabrika Nieielaidieties dar

Reklāmas Fabrika - Nieielaidieties dar

Cienījamie uzņēmēji un privātpersonas! Esiet uzmanīgi neielaidieties nekādās darīšanās, dzīvo Saulkrastos un viņa firmu IK Reklāmas Fabrika. Apčakarēšanas veids vienkāršs. Pārliecina ka nu viss būs, bet reāli nekā nav. Bieži izmanto citas firmas lai veiktu kādu darbu. Pats par to naudu saņem bet firmām neko nemaksā. Vienmēr steidzīgs vajag tūlīt, maksās pie tikšanās u.t.t. Privātpersonām. Iedraudzējas un lūdz aizdot naudu ka atdos biznesam vajag u.t.t. Rezultāts ne naudas nekā. Mēdz slēpties aiz firmas kurā strādā viņa tēvs Limbažos.

I

J J.S. 29.07.2009

Tas ir riktīgākais uzmetējs! Neisaku nevienam saistīties ar šo cilvēku, ne darba darīšanās, ne kā citādi. Tikko būs iespēja, tā viņš pamanīsies apkrāpt!
Sasola visādus brīnumus, paņem avansu un pazūd.

R Reinis 14.09.2009

Tā nav taisnība! Vienmēr savas saistības izpildu! Jā ir bijušas situācijas, kad nesaprotos ar klientiem, bet tas viss ir tapēc, ka viņi runā krieviski vai arī man viņi nav patikuši. Tapēc, ja dod avansu, kapēc nepaņemt? pēc tam tik un tā jau vairs nedabūšu. Vot tā.

I Ivars 22.10.2009

Ko tu te stasti pasakas Rozīša kungs. Šķiet ka tevi jau sen puiši gaida tur no kurienes tik ātri neatgriežas. Un tici man! Ja tu būtu tāds kā tu te raksti, tad par tevi nestāstītu teikas internetā. Jo par normaliem cilvekiem neviens neko neraksta bet par tevi ! Nekas gan tiksim ar tevi galā. Jo tavām mahenācijām vienreiz japieliek punkts

Z ZitaGrasmane 22.01.2010

Šis cilvēks arī mani apčakarējis!!! Neisaku envianm iesaistīsties ar šo cilveku! Sola naudu pirmdiem pirms Ziemassvētkiem ..nu jau aiz loga 22.javāris!!!Pēc 12 mēn.viņa vajāšanas sasku skatīties internetā - un zrādās es nav vienīga piecakarētā!

J Jānis K 12.04.2010

Uzmetējs!
Personīgi man palicis parādā par digitālo druku laikam 20 LVL (neatceros precīzi jo notika tas sen).
Ne jau es no tiem 20 LVL bagātāks kļūšu, bet reputāciju tas friiks ir sabojaajis - īstenībā no paskata vien ne grama uzticības.
Jānis.

Braukā ar senča Volvo, baigās jaunās tehnoloģijas ieviesīšot vizuālās reklāmas tirgū, nu tik būs :D

M mOnika 14.04.2010

zhuliks no zhulikiem!!! bet gan jau tiks vienreiz paarmaaciits

N Niks 12.08.2010

Iesaku uzmanīties no šī cilvēka jo nu jau arī viņš piedāvā iegādaaties automashiinas liizingaa no atnemtajaam automashiinaam..
Pats arii aiz savas leetticiibas uzraavos uz shito kadru, vareetu man kaads iedot vina vai vina sencu adresiiti vai arii masiinas nummura ziimi kaut vai...
Tak atradiishu un aprakshu.

A anoņimņiks 02.12.2010

ko cepamies.Kam ir šis tipiņš čakarējis prātu?Mani arī ir čakarējis šis individs, taču ja šī persona ir viena un tā pati, par kuru runāju es un jūs, tad man ir šāda tāda informācija...

M MRs 07.01.2011

Vajadzeetu sadziit rokaas Reiņa jauno nummuru!!!
Varbuut kaadam ir?

A anoņimņiks 18.01.2011

šitas nummurs ir izslēgts nu jau...gan gan satikšu

ģ Ģirts 05.03.2011

Man arī ir parādzīme no šītā krāna. Nu jau kavējuma naudās pāris tūkstoši savākušies. Varētu mesties visi kopā un jaunieti iesēdināt, domāju viņa tēvu arī varētu paraut lūdz, jo tas visu zin un viņu visu laiku piesedz. Ja kādam vajag senča nr. tad to var atrast gjensidige mājas lapā, viņs ir Limbažu filiāles kadrs.

Z ZitaGrasmanekrāpniece 20.10.2011

Zita Grasmane ir krāpniece un afēriste. Izkrāpji naudu par reklāmas bukleta izgatavošanu un pasaka, ka darbs būs izpildīts dienas laikā, gaidu jau otro mēnesi, uz telefona zvaniem neatbild. Pārskaitīju 50 Ls. Zita Grasmane dzīvo /izdzēsts/. Biju aizbraucis uz mājām, durvis neviens never vaļā. Sevi reklamē kā mākslinieci, dizaineri, datorgrafiķi, maketētāju, kas izveidoja daudz un dažādus reklāmas materiālus. Kā var uzticēties cilvēkiem pēc tādiem izgājieniem, nu tīrākā krāpniece, cilvēkus tur par idiotiem. Tagad tikai redzu, ka pilns internets ar apkrāpto klientu vēstulēm. Žēl cilvēciņus. Brīdinu visus, lai pie viņas nekādā gadījumā nepasūta darbus, uz katra soļa melo, tēlo muļķīti, ka neko nezina par internetā rakstīto, saka, ka tā ir apmelnošana un viss, bet tā ir 100 % taisnība! :(

Sakiet lūdzu, kā man rīkoties tālāk? Jo uz telefona zvaniem Zita Grasmane neatbild.
Esmu vīlies, ka tik negodīgi cilvēki kā Zita Grasmane dzīvo Latvijā.
Gaidu un ceru, ka kāds viņu kādreiz par tādām lietām sodīs, jo nedrīkst tā vienkārši mānīt cilvēkus.
Zitas Grasmanes telefona nr.: /izdzēsts/

Ar cieņu, apkrāptais klients.

Pajautājiet jebkuram, kas ar viņu ir saskāries, viena uzmešana un krāpšana.

Raksta komentārus par citiem, bet pati nav labāka!