www.sudzibas.lv REK Group Naudas atgriešana

REK Group - Naudas atgriešana

Firma REK Group 25. - 26. novembrī piedāvāja kursus "Jūsu nauda. Efektīva aizsardzība. Veiksmīga atgūšana". Samaksājam rēķinu, kursus no novembra mēneša pārnesa uz janvāri, pēc tam vispār pateica ka tādas programmas nebūs.
Jau 5 mēnešus nevaram atgūt savu naudu, vienīgi solījumi...
Cilvēki, neticiet šaj firmai, izvēlējiet citas firmas, kuras var piedāvāt kvalitātīvus kursus.

а

T Tatjana 27.05.2009

Pilnīgi pikerītu, tada paša dziesma. Vienīgais, ir piedavāti kursi jūnijā, ceru ka notiks.

S SIA 15.09.2009

Tiešām, tā ir patiesība! IK REK GROUP piedāvā kursus, komplektē grupas. Tad pieprasa samaksāt par kursiem, bet, kad tuvojas kursu laiks, tos it kā pārceļ. Arī mums nav vēl līdz 15.09.2009. atmaksāta nauda. Edgars Kurovskis vairākkārt sola atmaksāt naudu atpakaļ, tas nav izdarīts. Liekas, ka būs jāiesniedz prokuratūrā ziņojums par šo firmu, lai beigtu šīs krāpnieciskās darbības.

J Jānis 10.10.2009

Tik traki nav. Kādu laiku strādāju šajā firmā. Aizgāju jo nevarēja samaksāt algas. Tur problēma ar to, ka ilgu laiku nevar savākt grupas. Knapi pa 3-4 mēneši vienam kursam savāc. Uz citiem vispār nesanāk. Drīzāk miroņi ne krāpnieki.

J Jevgeņija 02.05.2011

Man arī tāda dziesma. Naudu par kursiem samaksāju, piedalīties tajos nevarēju un lūdzu vai atgriezt naudu, vai piedāvāt kursus jau citus kādus. Viņi pārbaudīja savus datus, jā tā bija, apsolīja aizsūtīt kursu piedāvājumu, bat tā arī nesaņemu neko. Bet tā problēma, ka viņi nevar savākt grupas kursiem, tā ir viņu problēma, tas liecina vai par uzņēmuma vājumu starp konkurentiem, vai neapmierinātus klientus, kuri vairs negrib uzķērties uz krapniecību, vai sniegta pakalpojuma zemu kvalitātes līmeni. Dibinot IK bija jādomā par negatīviem prognoziem arī. Bet tagad cieš klienti un, protams, tādi darījumi un solījumi ir krāpniecības pazīmes. Un kā tad atgriezt savu naudu?