Reinis Rozītis SIA Remax - krāpnieks

Reiznis Rozītis, reti nepatīkams cilvēks un vēl lielākais krāpnieks jebkurā nozarē. Pārdodot, apkalpojot māna cilvēkus, nedrīkst viņam arī nomāt dzīvokli jo nemaksā pat komunālos rēķinus ir rūgta pieredze! Aizņēmas naudu, "krutij kaut kādas shēmas" tikai lai izmānīt no cilvēkiem naudu un pēc tam maina numurus -vienkārši pazūd. Nemaksā arī par pakalpojumiem ! Nesen uzzināju ka viņš tagad čakarē cilvēkus SIA" Remax" kas atrodas Stabu ielā- mīļie cilvēki, neparakstiet nekāda gadījumā līgumus un skrieniet prom, ja Jums dārgs Jūsu laiks un nauda! Lien un ar jebkādiem paņēmieniem lai tikai ielīst svešā makā. Un kā mākleris ir pēdējais un sakari bankos, ko viņš tik cītigi piedāvā viņam arī nav.

ī

R Rainis 09.11.2011

Šī nav sūdzība, bet kaut kāda šķidra caureja, kas nāk no pusaudža galvas.

J J.K. 09.11.2011

lasot sudzības ir patīkami, ka paši negodīgi šmurguļi gan atbild gan komentē...pat novērtē kādā stadijā viņi ir sabojāti. www.google.lv-Reinis Rozītis

S Santa 12.12.2011

Varat rakstiit ko gribat, bet saistiiba ar Nekustamo iipashumu vinjsh straada labi, aatri un atbildiigi. Vieniigais maakleris, kursh strada tada tempaa. Ko pasaka to ari izdara. Man zheel ka kaads vinju taa apmelo. Iespeejams, ka vinjsh kaadam palicis paraadaa, bet kursh gan muusdienaas ir bez greeka un noteikti vinjs paraadus atdos. Noveelu vinjam veiksmi!

M Māra 16.01.2012

Reini cietums gaida!!! Arī man izkrāpa naudu...un tad pazuda. No Dieva Tu neaizmuksi!Māra

M Māra 16.01.2012

Protams, - Reinis ir krāpnieks! Iespējams, ka kādam palīdz, lai būtu lielāks iespaids...Bet man ar izkrāpa naudu...pirms tam zvanīja vairākas reizes dienā- vai viss notiekot, vai naudu ieskaitīju jau viņa kontā? Kad ieskaitīju naudu- par mani aizmirsa...Novēlu viņam cietumu! Agri vai vēlu saņemsi sodu, ko citiem nodarīji. No Dieva neko nenoslēpsi...viss Tev Reini 10-kārtīgi nāks atpakaļ...Māra.

R Rainis_ 24.05.2012

Piekrītu- Reinis Rozītis liels krāpnieks- palika man pirms 2 gadiem parādā + vēl 5 cilvēkus zinu, tajā skaitā pašus radiniekus kam viņš parādā- neviens no viņa nav dabūjis naudu. NEviens. Visiem viņš piedāvā labus, vilinošus darījumus, sasola, rada iespaidu ka baigi strādā, bet reāli- tikai čakarē- vidēji mēnesī izkrāpj 300-500 ls. šad tad pat vairāk. Ir cilvēki, kuri ļoti viņu meklē- nevienu nekad viņš nav ticies, bēguļo. Ne mašīnas viņam, nekā- labi, ka vēl telefons un pase. reiņa labākais darbs - SIA Reklāmas fabrika- ar to ļoti lielas naudas visiem izkrāpa.
Aiziet uz maksimu, maksimai pa lēto piedāvā salīmēt uzlīmes, atrod reinis firmu kas uztaisa, maksima samaksā reinim, reinis pasaka ka maksima nav samaksājusi vēl līdz šai dienai. pazvana maksimai- maksima pasaka, ka sen samaksājusi :D tad vēl reinis var izkārtot pa lēto mašīnas, tad vēl kredītus ātri un bez problēmām. atceros laiku, kad viņš prasīja cilvēkiem 20ls par kredīta piešķiršanas izskatīšanu un pelnīja labas summas mēnesī. krāpnieku karalis.

S sandis-valters 13.06.2012

Es arī labprāt šo kungu satiktu.
Kaut ne dēļ tiem 250 latiem ko viņš man izkrāpa.Jāpamāca kas ar tādiem notiek.Ja jums ir kādi viņa kontakti, tad visu info varat sūtīt uz [slēpt]@inbox.lv un zvanīt uz tālruni 20590234
Ja gadijuma pats reinis lasa, tad zini vecīt, ka nogrābšu tevi ātrāk par policiju.

L Linards_69 28.06.2013

Pameklē Vienības gatvē 45. Ja ir īstais, tad strāda un slēpjas tur. Cik zinu paralēli grozas nekustamo īpašumu tirgū...

0 01001010 26.01.2014

Jā, taisnība . Atrodas Vienības gatvē 45 . Strādā šlagbaumā, tieciet ar viņu galā .

K Kaspars89 28.01.2020

Viņš vēl tur strādā? Man palika parāda 281 Ls + parādu piedziņas komisija 50Ls kuri nevarēja piedzīt. Sia Regnus. . Mans nr. 2 -5-5-1-5-4-9-3 Kaspars