www.sudzibas.lv Reiņa trase Inventārs un telpas

Reiņa trase - Inventārs un telpas

Ieteiktu pirms pieņemiet banketu zāles-pirts telpas pārbaudīt inventāru, vai tas jau nav labots visbiežāk nekvalitatīvi, ieteicams telpu sabildēt pirms pasākuma, pārskaitīt traukus un citas plīstošas lietas.
Vēlams arī kontrolēt pulksteni, jo administrators neatnāk pabrīdināt, kurā momentā ir beidzies nomas laiks un no rīta var sagaidīt nepatīkamus pārsteigumus ar uzrēķiniem! Kā arī vēlams neatstāt bez uzraudzības līdzi paņemtos ēdienus un dzērienus, jo tie mēdz tur vienkārši izkūpēt gaisā!

N

D Datars 22.12.2011

Teikšu tā Reina trase ir "sūda bedre", vistiešākajā nozīmē. Izsniedz bojātu inventāru un pēc tam vaino klientu, kurš ir it kā to salauzis. Tāpēc iesaku visu ļoti rūpīgi pārbaudīt. Kas atiecās uz banketu zāles īri-zagļi, vienojamies pa vienu cenu, pēc tam uzrēķina citu summu, kaut gan laiku nepārtērējām.