Regents - Krāpnieki

Ievietoti sludinājumi ar mainītu adresi. Mākleri sākumā ir sazvanāmi, bet dzīvokļa apskati atliek, jo esot daudz gribētāju, pēc laika pazūd un vairs nav sazvanāmi. Tad pēkšņi pēc pāris nedēļām piedāvā apskatīt dzīvokli parasti brīvdienā vai vēlu vakarā pēc darba laika. Dzīvoklis ir normāls par ļoti atbilstošu "tirgū ejošu" cenu. Stāsts par to, ka pagaidām nav nokārtota zemesgrāmata, taču pēc rokas naudas līguma slēgšanas, tas tiks darīts. Kad painteresējas citur par konkrēto dzīvokli, izrādās, ka dzīvoklim tiešām nav zemesgrāmatas, tikai īpašnieks to pat nedomā kārtot, jo pārdod visu māju, nevis atsevišķi pa dzīvokļiem.Iespējams krāpnieki ir ieguvuši pāris dzīvokļu atslēgas un šādi mēģina izkrāpt no potenciālajiem pircējiem rokasnaudu vai vēl kādas iemaksas.

K

D dvaiks 14.04.2015

Nu tu vismaz varēji uzrakstīt tās mājas adresi, lai kāds neiekrīt. Nu psc.