www.sudzibas.lv Red Star Skaistumkopšanas Salons Turēties pa gabalu no šī "skaistuma salona"!

Red Star Skaistumkopšanas Salons - Turēties pa gabalu no šī "skaistuma salona"!

Vēlos brīdināt VISUS turēties pa gabalu no šī "skaistuma salona", kas atrodas Zasulauka ielā 18, Rīgā un kurā strādā tāda friziere OLGA.

Kad pa telefonu interesējos par iespēju ielikt vieglus ilgviļņus, man administratore laipni un noteikti ieteica pierakstīties pie frizieres Olgas, apgalvodama, ka viņa ir ļoti profesionāla un ar lielu pieredzi tieši ilgviļņu likšanā. Kad ierados frizētavā, brīdināju frizieri gan par to, ka mati iepriekš ir krāsoti, gan to ka bijušas balinātas šķipsnas. Vairākkārt piekodināju, ka vēlos tikai vieglus ilgviļņus un nekādā gadījumā ne sīkas sprogas, bet drīzāk tikai viļņainus matus. Friziere drudžainā steigā metās pie darba, kura laikā mani sīki iztaujāja par iemesliem, kas mani pamudinājuši likt ilgviļņus. Es nepārprotami piekodināju matus beigās ieveidot ar fēnu un nekādā gadījumā negriezt frizūru, bet tikai pielīdzināt pašus matu galus. Matus ilgi audzināju, lai būtu iespējams kaut ko mainīt turklāt šīs pārmaiņas biju plānojusi uz diplomdarba aizstāvēšanas laiku un, tātad, arī diploma saņemšanas svinībām. Man ir pari 40 un atbilstoši saviem darba pienākumiem par savu matu sakārtojumu nākas piedomāt vairāk nekā 20 gados.

Nekas tāds ko varētu apzīmēt ar vārdu "Ilgviļņi" gan nesanāca, bet vienīgi sadedzināts ērkulis. Friziere atsaucās uz Švarckofa balinātāju utt., vainoja manus matus, krāsošanu un kādreiz balinātās šķipsnas. Pirms gadiem 15 liku ilgviļņus un neko tādu piedzīvojusi netiku. Man ilgviļņi ir likti pat gaišos izbalinātos matos un vienmēr rezultāts ir bijis labs.

Bez tā visa, matus pielīdzinot "ne vairāk kā par 1 cm" , tie pielīdzinājās vairāk kā par 25 - 30 cm, turklāt no matu apakšas tika izgrieztas šķipsnas līdz pat ādai, jo "man esot pārāk biezi mati"!!!

Rezultātā, man tika pieprasīta nauda par ilgviļņiem un arī frizūras griešanu, kuru netiku pieprasījusi kopsummā 25.00 Ls apmērā. Turklāt no matiem, kas sniedzās nedaudz pāri pleciem pirms tam, pāri palika nevienmērīgi apcirpts izrobots ērkulis, kuru nav iespējams ieveidot. Sadedzināti ir pat tie mati, kuri krāsoti un balināti nav bijuši nekad.

Apmēram minūtes 10, kamēr es skaidrojos ar šo "frizieri", administratore centās man iegalvot, ka tas ko es redzu, nav tas ko es redzu, bet īstenībā ir pavisam kaut kas cits un pavisam savādāks, turklāt par tādu lietu kā čeka došanu pat nedomāja, jo kasi viņa noņēma neilgi pēc tam kad es ierados.Tādēļ kasē nekas netika iesists. Biju pēdējais apmeklētājs. Otrā dienā savu čeku tomēr saņēmu.

Jau cita administratore pasauca salona īpašnieci, kura izsita čeku par šo pašu summu, bet jau ar citu datumu un man atdeva neslēpjot savu pārākuma sajūtu, proti, kā gribu tā daru un jūs te tādi man neesat nekas. Pati gan atzina, ka tā gluži vis frizūra neesot un ilgviļņi arī nē, bet naudu atdot gan necentās. Ieteica vēlreiz griezties pie šīs pašas frizieres. Turklāt frizieres Olgas profesionālais darba rezultāts šo dāmu drīzāk uzjautrināja nekā satrauca, jo, acīmredzot, pašas uzņēmuma reputācija viņai pārāk nerūp.

Esmu jau iepazinusies ar 2 cilvēkiem, kuri tāpat ir cietuši no šīs frizieres nejēdzībām, turklāt arī tāpat kā man, problēmas ar čeku un naudas atpakaļ nedošana.

L Lāsma 18.01.2008

Tu gulēji procesa laikā? Kā var nepamanīt, ka matus griež nost? :D:D:D

A ade 19.01.2008

Ārprāts

E Elii 25.01.2008

Nu vispaaaarrr:D!!! Shaadi es gan negribeetu lai man nodara... Par sadu matu sabojaashanu ne santiima nemaxaatu bet pieprasiitu kompensaaciju!!!

E ela 01.02.2008

Tik tiešām vai tad nevar redzēt un just kādu daudzumu matu nogriež, tak spogulis domājams bija :D

E Ezis 12.04.2008

Dura, Ti takaja dura! :D

K kate 16.06.2008

Gudrinieki! Ko tu virs izdarīsi, ja frizieris jau ir nošķibījis matu šķipsnu?! Teiksi, tas nekas, es iešu tāda apgraizīta pie cita friziera?! Domājiet, ko rakstat! Sieviete ir reāli izčakarēta.
Man arī vienreiz iznāca nesaprašanās ar vienu citu frizētavu. Aizgāju pirms viena tusiņa uz frizētavu- izlaidums bija pēc divām nedēļām, tāpēc biju izdomājusi drošības labad izmēģināt frizūru, jo baidījos, ka izlaiduma bildes varētu būt izčakarētas frizūras dēļ. Tā nu es aizgāju uz frizētavu norunātajā laikā. Friziere pajautāja ko gribu. Teicu- mazliet viļņainus matus. biju uzmetusi acis izcenojumam-tur tika uzskaitīts viss- matu mazgāšana, matu žāvēšana ar fēnu, ar sildītāju, laikam trūka tikai krēsla īres maksas :D :D Pirmo reizi biju redzējusi tādu cenrādi. Nosmējos :) Nu neko- piemetu, cik tas viss varētu kopā maksāt- man sanāca, ka maksimāli 15Ls. Friziere ķērās pie darba. Uz aizvēsturiskiem alumīnija ruļļiem man uztina matus. Kad pienāca, matu iztīšanas laiks un es spogulī pamanīju savas cirtas- gandrīz apkritu. Izkatījos pēc aitas :D Es laikam izskatījos tik šokēta, ka friziere piedāvājās sasproast cirtas. Piekritu-cerēju, ka friziere tomēr ir friziere, gan savu kļūdu izlabos. Viņa man trīs melnas mazas spraudītes iesprauda (padomju laikā tās sauca par ņividzimkām), lai manas aitas cirtas nekristu acīs. Un frizūra bija gatava. tā nu es vīlusies aizgāju pie kasieres, kura man paziņoja, ka man jāmaksā 25Ls!!! Biju šokā. Samaksāju. Mājās staipīju savas lokas, cik spēju, pārspraudu matus. Beigās sapratu, ja gribi lai kaut kas būtu izdarīts labi- dari pati! Tā nu es aizripoju uz veikalu, nopirku sev dažāda izmēra ruļļus un uz izlaidumu matrus pati ieveidoja. Un sanāca super. Matus gan uzticu griezt tikai savai frizierei, bet die'mžēl uz pasākumie frizūru ieveidot viņa man nevar, jo dzīvo ļoti tālu.

L Lala 16.06.2008

Un kāpēc tādas sūdzības ir par dārgiem saloniem? Es eju uz lētajām frizētavām un tiešām nesūdzos... Un man nav kautkāda tantiņas frizūra... kā frizierei pasaku, tā viņa man apgriež.

E Es 16.06.2008

Tā jau ir - liekas, ja frizieris ir lēts tātad slikts (kaut kādi muļķīgi stereotipi), vai arī -labākie frizieri ir Rīgā ( jo tie taču maksā pat 3 reizes dārgāk, kā frizieris mazpilsētā)

V Vita 16.06.2008

Es zinu, ka mazpazīstamos saloniņos strādā labi meistari, bet kā lai viņus atrod?Ejot uz dārgajiem saloniem, tā ir absolūta naudas izgāšana, un nekur nav garantijas, ka iegūsiet vēlamo efektu, ļoti bieži ir dzirdēts par defektiem, nevis efektiem...

V Vavere 06.08.2008

Man bija tieši tāda pati situācija, čeku nedeva pat pieprasot un brīdinot par patērētāju tiesību centra apmeklējumu, administrātore tik plikšķina acis un saka: "Nečego neponimaju!" :)

E elja 20.10.2008

Da labi tas vaards Olga jau vien ir skaidrs ka kaukaada krievushka taisiija tos matus! Shitaas muusu frizeetavinjas ir pilnas ar taadaam tizlaam friziereem kas njifiga nejeedz, un tieshaam loti daudz krievushkas ir taadas kreisaas...

I Inga 30.04.2009

Ir ari daudz latvushkas, kas neko nejedz un nespej izdarit to, ko no viniem sagaida klienti! Ne jau nacionalitate nosaka meistera profesionalo limeni, bet gan attieksme un atbilstosa izglitiba! Piekritu ka nevajag iet uz kaut kadiem kreisiem maziem saloniem, kuros izmanto padomju laiku metodes un strada neprofesionali darbinieki, jo neviens sevi cienoss profesionals frizieris nestradas sados salonos ar apsaubamu reputaciju un par tadu samaksu. Diez vai ''meisteram" ar tada limena atalgojumu un izglitibu ir baigi liela motivacija saprast klientu velmes :(

J josivs 01.05.2009

Kate - kā friziere varu teikt, ka ''aizvēsturiskie alumīnija ruļļi'' - ir paši labākie lokām! NEkādi jaunie plastmasas rullīši nedod to efektu! Viņai vienkārši vajadzēja lokas izstiept, to jau nu gan frizierītei vajadzēja izdarīt, lai neizskatās pēc aitas.. Bet citiem tā patīk, varbūt Tu pati nepateici neko un viņa nodomāja, ka Tev tā ļoti patīk! Mēs frizieri neesam ekstrasensi, nezinam, kas darās klienta galvā!! Runājiet ar mums, un rezultāts būs super:)

A arīfriziere 01.05.2009

par alumīnija ruļļiem varu teikt to, ka tikai no viņiem tās lokas turas visu vakaru un pat nakti!!! :)) par olgu neteikšu neko, jo nav tak redzēts ko viņa izpildīja!!
Piekrītu, ka saloni ir pilni ar, , brīnummeistariem, , :)
bet galvenais, ko vēlējos teikt, ka šobrīd gandrīz katrs otrais meistars strādā 2 vietās!!! Un klients maksā ne par rokām, bet par izkārtni virs durvīm!!! Vienā salonā jūs man /pareizāk sakot ne man, bet saimniekam / par griezumu samaksāsiet 30 ls, bet otrā 8 ls!!!
tas jums pārdomām, par to, vai vērts sperties uz dārgajiem!! varbūt der atrast vienkārši SAVU MEISTARU!!! ar kuru sapasēs ne tikai gaumes, bet pieļauju par raksturi un karmas un tad meditējot un nerunājot, varēs viens otru saprast!!! :))

D Diana 09.10.2011

...neapmeklējiet arī salonu "Coretti" tur strādā ļoti neprofesionālas jaunas meitenes ja vien viņas var nosaukt par frizierēm...ieej salonā un iznāc kā mežons...

T ToDiana 09.10.2011

Paņem piesmēre matus ar medu, izgriez sapalvu cpilvenam caurumu un pa nakti uzmauc to galvā. Rītā redzēsi, kas būs par frizūru, visi apskaudīs!