www.sudzibas.lv Red Bus Attieksme pret klientu

Red Bus - Attieksme pret klientu

Vēlos brīdināt visus, kas sadomās iegriezties minētajā uzņēmumā - pati pāris reizes esmu tur bijusi gan ar ģimeni, gan bērniem uzkost picu, gan arī bērnu pasākumus atzīmēt, jo vieta šķita tiešām jauka sava oriģinālā veidola dēļ (bērni ir sajūsmā no iespējas paēst autobusā) LĪDZ ŠIM ...
Līgo vakarā ar ģimeni un bērniem (tai skaitā 2 nedēļas vecu zīdainīti!) devāmies paklejot pa Jomas ielu, lai nobāzētos kādā no kafejnīcām un nobaudītu svētku vakariņas.
Novietojām auto tieši pie minētās picērijas durvīm, (tur ir paredzēta auto staāvvieta), taču nolēmām, ka svētku dienai gribas ko vairāk kā picu, tādēļ devāmies pastaigā pa Jomas ielu.
Savādu sajūtu radīja picērijas darbinieku NENORMAĻI šķībais skatiens (darbiniekiem laikam tai dienā bija maz apmeklētāju, tādēļ jaunieši laiski pīpēja pie ieejas)... Nobrīnījāmies, bet nu tā kā nesekoja nekāda komentāri vai jautājumi, devāmies tālāk...
Pēc aptuveni stundas - pusotras atgriezāmies pie auto, jo bijām pavakariņojuši, bija laiks doties, jo mazais bērniņš bija kļuvis niķīgs.
Tā iemesla dēļ, ka promejot mūs pavadīja izbadējušos vilku skatieni, vīrs apstgāja apkārt auto apskatīt, vai logi nav izsisti utml... Liels bija mūsu pārsteigums, kad pamanījām pārdurto riepu. Nu ko, nācās veltīt zināmu laiku pie auto, mainot riteni. Lieki piebilst, ka vakars bija sabojāts, bērni noraudājušies un mēs paši, atvainojiet par tiešumu, izbesījušies.
Kad vīrs jau atkal pie ieejas pīpējošajam picērijas darbiniekam pajautāja, vai viņš gadījumā nezin, kā riepa pēkšņi kļuva tukša, viņš ar nekaunīgu smīnu sejā atsmēja, ka viņš to esot pārdūris. varētu padomāt, ka ironija, tikai diemžēl esam pārliecināti, ka riepa pēkšņi nevarēja pārdurties pati... pie kam, tajā vakarā, kā jau minēju, picērija bija tukša, personālam, acīmredzot, nebija iepatikusies doma, ka nolikām auto tieši pretī picērijai un paši aizgājām ēst citur.
Nu ko, paldies, jaukie picērijas darbinieki, vairs uz Jūsu picēriju ēst nebrauksim, PALDIES!
Un arī pārējiem iesaku uzmanīties - ja nu gadījumā gadās būt Jūrmalā un doties vakariņās kaut kur Jomas ielas virzienā, esiet uzmanīgi - neatstājiet auto pie picērijas - tiksiet pie nevajadzīgiem piedzīvojumiem, tāpat kā mēs :(

Z

M Marija Pupkova 21.10.2019

19.10.2019 . Gribēju pastāstīt par savu pieredzi un attieksmi kauguru redbusā. Iegājām paēst ar draugiem un mums iedeva netīrus piederumus ar piekaltuśu ēdienu. Tad tā sauktā bārmene uzvedas ļoti nekorekti, vulgāri un kā prostitūte. It kā atnācu uz bordeli . Šķīvji arī bija netīri. Kā var tā? Esmu tiešām apbēdināta. Tagad tikai taisīśu piegādes uz mājām . Jo ar tādu personālu nebija iespējams nobaudīt vakariņas un parunāt ar draugiem.