Red Apple - Uzkopšanas serviss - Nekvalitatīvs serviss

Labdien!

Vēlos informēt, ka iegādājos kuponu-Red Apple uzkopšanas serviss (Dīvāna vai matrača (jebkāda izmēra), vai klubkrēsla ķīmiskā tīrīšana), rezervēju laiku, bet cilvēki neieradās. Kad bija pagājusi pus stunda pati meklēju nr. un zvanīju uz ko man atbildēja, ka viņi tikko tikai uzzinājuši, ka cilvēks viņiem nav izgājis darbā... Labi, saprotams var gadīties visādi, bet arī šajā gadījumā uzzināt tik vēlu šādu informāciju un nebrīdināt klientu ir ļoti nezolīdi.
Norunājām, ka brauks pirmdien. Atkal saplānoju savus darbus un gaidīju ierodamies servisu... Pl.10.30, kad viņiem atkal bija jāierodas, viņi neierodas. Pagaidīju 15 min un atkal ES zvanīju un meklēju kur palikuši... Uz ko man atbildēja, ka noskaidros kas par vainu. Pēc 5 min viņi atzvana un šoreiz viņiem mašīna esot saplīsusi. Uz ko jautājot vai šadu informāciju kā minimums viņiem nevajadzēja zināt vismaz pus stundu atpakaļ, ņemot vērā, ka kavē jau 20 min un pat, ja dzīvo blakus kvartālā, izbraukt pie klienta viņiem vajadzētu vēl vismaz 10 min iepriekš, paskaidrojuma lāgā nebija. Līdz ar ko secinu ļoti nenopietna attieksme pret klientiem un nevēlas pildīt savus pienākumus, par ko cilvēki ir samaksājuši.
Pieprasīju viņiem, lai atdod naudu, ka tas nav nopietni, tikai ņirgāšanās par cilvēkiem. Naudu atvest varēja, mašīna strādāja. Neiesaku sadarboties ar šo kompāniju.

Ar cieņu,

Monta

Y YoYo 24.01.2013

Nu cik var čīkstēt!
Tirgotājam po, tas iztirgojis, pakalpojuma sniedzējam gan nav po, jo uz šīm akcijām neko vairāk par reklāmu nenopelna un arī tā lielā daļā gadījumu sanāk negatīva!
Nekas nenotiek pa lēto, viss maksā tik cik maksā!