www.sudzibas.lv Recro kārbas remonts

Recro - kārbas remonts

Īsumā par kārbas remontu. Aizbraucu uz Recro, uztaisīja diagnostiku un paprasīja 650-700 latus. Speciālists neesmu, nau pirmo reizi problēmas ar kārbu un šoreiz kārba uzvedās savādāk kā iepriekšējās divas reizes. Tādēļ devos mājās. Devos uz tuvāko rezerves daļu veikalu un nopirku kārbas eļļas filtru kuru pēc tam nomainīju. (10 Ls filtrs + 20 km ceļš turp u n atpakaļ) Lūk 700 Ls remonts. Iepriekš arī remonts tika veits Recro, kārbas vākiem nebija uzlikta neviena blīve (pēŗkot filtru blīve nāca komplektā) viss uzsēdināts uz pliku silikonu.
Latvijā ir dauz citu vietu kut taisīt kārbas

R

Y YoYo 03.03.2013

Bet diemžēl ļoti maz vietu, kur to tiešām veic KVALITATĪVI un neizmantojot prastu klienta apjāšanu!

R Rolandsrusa 21.03.2013

Jā, rekro ir ļoti slikta atieksme pret klientu.Netiek klientu vienkārša apjāšana.Cenas milzīgas.Darbs tiek veikts nekvaletatīvi.Kā var nepieskrūvēt kārbu ? Kā var labot kārbu, ja to pēc tam atkal un atkal ir jālabo ?

F Foox 24.10.2018

Recro, Mārkalnes iela 10. Pēc savas pagājušās nedēļas apmeklējuma! Secinu. Pilnīga klientu "APJĀŠANA".
Aizvedu es auto uz Recro, pagājušo nedēļ. Automātiskās kārbas defekts. Viss bij ok! Pēkšņi braucot pazuda ātrumi,saku viņiem. Pirms tam nebij,ne sitienu,ne trokšņu. Labi. Skatīšoties. Pēc 2 dienām zvana man Recro?!
VISS SLIKTI! 1600 EUR REMONTS! Nost neesot ņēmuši,bet pieslēguši kaut ko un secinājuši,ka plaisa tu kaut kam,bet saskaitījuši,ka maksās 1600 eur. Šausmas! Es saku,ka nē! Paņemu auto uz aizvedu uz Ķekavu. Tur stāstu to pašu,bet nesaku ,ka Recro man taisīja ķipa diagnostiku. Kungs,saka ok. Nemšot nost un dos ziņu. Zvans nākamajā dienā?! Kaut kas aprauts atpakaļgaitai un līdz ar to nav lielie pārnesumi! Ok! Cik maksās?! 700 eur un 2 dienas gatavs ar visu eļlu. Tad jautājums RECRO? Kā Jūs taisat defektāciju? Kipa! Nezinam,kas par vainu, bet sakam ka dārgi būs un tad jau redzēs. Saka vēl,ka parasti kjienti piekrītot! Piekrīt,reāli APJĀŠANAI. FUIJ,FUIJ UN VĒLREIZ FUIJ. Nevienam tur neiesaku RECRO DZĪT SAVUSA AUTO.

A Aivis Bērziņš 10.04.2020

Recro tā ir riktīga automātu īpašnieku bedre,jo ,,,,
ja Jūs gribat samainīt eļļu ā/kārbā tad tas maksās apmēram no 170 --250 eiro ar visu skalošanu un eļļas maiņu to es uzskatu par pieklājīgu summmu kā kuram auto ,,,BET IR VIENS BET
Ja 'jūs atstājat auto un pieklājīgi jums saka ,ka tas aizņems 5stundas tad neticiet tam ,,jo tas aizņem apmēram stubdu 1,5 ,,jo pats tur strādāju un zinu visu to kuxņu no iekšas,,,šodien pat mani ar abpusēju vienošanos mani atlaida no darba jo mazliet par daudz izrunājos,cilvēkiem tas patika ,bet priekšniekiem nē ,,,kā parasti ,,,,
Cenas uzskrūvētas bet ne darbinieku algas ,,jo priekšniekiem jāceļ mājas Cēsīs un to Jūs varat pārbaudīt ...Recro kontakti bet tikai Raimonda kas ir sia īpašnieks telefonu jūs neatradīsiet ,,,un ziniet kādēļ ?
Tādēļ ka viņš māju ceļ lielāku kā izaka katedrāli par mūsu nopelnīto naudu ,jo man strādājot pie viņa ar nodokļu maksāšanu bija gada beigās jāmaksā VID 300 eiro ...lūk tā strādā pie mums nāsīs rāvēji ,,un tos arī vajadzētu VID papist vairāk kā mazos uzņēmējus ...
Mīzal astes no cēsīm ...un Tu Rainond ...)))))

F Foox 15.04.2020

Es uzreiz sapratu, ka tas ir apisēju kantoris. Ar cilvēku parunājot 10 min. skaidrs bij, ka tur ir slaucējserviss😎

A Augstkalns 05.08.2020

Labdien, man arī sagribējās nomainīt pārnesumkārbai (nobraukums 50000km) transmisijas eļļu ar dinamisku eļļas maiņu (ar skalošanu ar aparātu). Uzzvanīju uz Cēsis, tie teica kā šis te aparāts ir tikai Rīgas filiālē, Mārkalnes iela 10. Labi, domāju dikti nesteigties un pirmkārt garam braucot apskatīties šo vietu. Kad biju piebraucis tajā Juglas rajonā ilgi meklēju jo nekur nav ne servisa reklāmas, ne braukšanas virziena, tomēr viens čalis ar pirkstu man parādīja (atsevišķi paldies cilvēkam). Kad biju piebraucis, uz servisa ēkas vārtiem tomēr bija uzrakstīts RECRO, bet biju drusku šokēts. Izrādās kā ta nav ta saucama moderna servisa ēka ar koptam darba telpām, drīzāk viss izskatās kā pie Vasjas onkuļa aiz stūra, bija ta sajuta ka ta nebija ta īsta vieta. Protams, ka tur visdrīzāk strādā augsti kvalificēti darbinieki, bet ka tautā teikts - "teātris sākas ar ģērbtuvi"! Žēl, bet tomēr es nolēmu nebraukt uz turieni uz remontu!