AtrisinātaReAr company - Krāpnieki

Ir reģistrēts jauns uzņēmums "ReAr company", bet vecie; Rewodes, Baltbox, Lanificus, Antyque wood, AW Latvia, Recycle wood design, AW Demontage un citi, kas reģistrēti Smiltenē, Limbažu ielā 2, joprojām nav norēķinājušies ar piegādātājiem par kokmateriāliem, pus Latvija ir apčakarēta! Uzmanieties no "ReAr company", Valmiera, Rīgas iela 28-12 !

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 18.05.2017

Uzņēmuma AW Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S sistvinusvisus 06.08.2016

Vai tiešām šitos suņus nevar saukt pie atbildības?!!!! Nomana pa fikso nosaukumu - un atkal čakarē cilvēkus uz nebēdu!!! KRĀPNIEKI!!!!

A AW Latvia 18.05.2017

Labdien cienijamai ,,sistvinusvisus,,! Jūs esat ievietojis piecus komentārus par dažādiem uzņēmumiem un cilvēkiem. Nav īsti saprotams, vai jums nav samaksāta alga, vai par piegādātajiem kokmateriāliem, vai nekvalitatīvi izgatavotām precēm. Jūs ko, no sākuma piegādājāt izejmateriālu, pēc tam strādājāt un beigās iegādājāties produkciju? Nav smieklīgi? Vairāk gan liekas, ka jūs gribat kaitēt uzņēmuma reputācijai un tāpēc sūdzaties par visu kas vien ienāk prātā. Ja tiešām jums kas nav samaksāts, vai kā savādāk, lūdzu rakstiet uz epastu [slēpt]@awl.lv lai atrisinātu šo jautājumu.

Ar cieņu
SIA AW Latvia vadība

A AW Latvia 18.05.2017

Labdien cienījamais ,, Lauku vecis,,! Raksta jums uzņēmuma AW Latvia, kas ir preču zīmes ,,Antique wood,, turētāja vadība, sakarā ar jūsu daudzajām sūdzībām par uzņēmumu Antique wood. Vai jums tiešām nav samaksājis šis uzņēmums par piegādātajiem materiāliem? Vairāk gan izskatās, ka jūs pārstāvat citu vecu kokmateriālu iepircēju uzņēmumu un saitā sūdzības.lv cenšaties nomelnot konkurentus. Lūdzu sazinieties ar mums pa epastu [slēpt]@awl.lv lai atrisinātu šo jautājumu.

Ar cieņu
SIA AW Latvia vadība