www.sudzibas.lv REAL G krapnieciba

REAL G - krapnieciba

Gribu brīdināt visus darba meklētajus, īpaši kravu autovadītājus-ekspeditorus. Ja jums tiek piedāvāts darbs SIA REAL G vai SIA Lasotra, kuru pārstāv Normunds Vilnis, tad ziniet, ka būsiet apkrāpti un algas nemaksās.Šis cilvēks ir parādā saviem bijušajiem un esošajiem darbiniekiem lielas summas un ir uzsākta gan tiesvedība, gan maksatnespējas process par viņa vaditajām firmam, kā TFC un KAME.
Normunds Vilnis tikai sola, ka maksās, bet realitate ir pilnigi pretēja solītajam. Šādi cilvēki nedrīkst vadīt uzņēmumus un pieņemt darbā darbiniekus. Tāpat uzmanīgiem jābūt citu uzņēmumu vadītājiem, kas domā kaut kādā veida sadarboties ar N.Vilni!

J

N neko 22.09.2010

Normundam Vilnim lieli parādi ir visur! viņš ir vergturis, cilvēki viņam ir pie vienas vietas!

P Pranas 30.09.2010

no Normunda to nebiju gaidijis, kautgan maja ari ir kautka jabuve, laikam nepietiek, man ir kauns par tevi, jo cilveks bagataks jo grutak no naudas skirties.

L lūk 30.09.2010

Normundam Vilnim ir idejas kā mājas bez pamatiem! Sī firma ir īsta bedre!

K knok 05.10.2010

??? real g tacu pieder gvido rubenim!!! normunds vilnis ari tur savu alkatigo kepu iebazis????? laikam kadu kreditu meginas izvilkt, jo pasam kreditvesture ir pilniga pakala! neuzkeries gvido!!!

Y yoox 28.10.2010

beidzot kāds uzdrošinājies kaut ko izteikt par Normundu Vilni!!! Viņš tāds liels pļāpa, bet darītājs gan nekāds. Pievērš uzmanību nesvarīgām lietām un aizraujās uz veselu dienu, svarīgais tajā dienā paliek neizpildīts. Tas ir viņā stilā! Visi smējās par viņa paradumiem uzsākt dienu. Liekas, ka tagad grūti laiki pienākuši Vilnim, cilvēki piekrāpti! Tas cilvēkiem ilgi paliek atmiņās!

G Gunars 10.06.2011

tikko atgriezos no Itālijas, vēl lauztu īkšķi!!! tas suns nemaz nedomā maksāt. Vajadzēja iet pie ārsta Itālijā, nevis glābt to kuces bērnu!!! mēnesis vējā! 1000 ls vējā!!! kā dzīvot, kā apmaksāt rēķinus, nezinu!!!

M Matīss 12.07.2011

Ļoti nožēloju ka pirms došanās uz SIA REAL G neierakstīju google.lv firmas nosaukumu. Tikai kad darbs bija padarīts meklēju firmas rekvizītus internetā un uzgāju šo lapu un sapratu, ka neesmu pirmais kas ir apčakarēts.