Read sun buffet - face control

Jūtos apstulbis, ieeja no 18 (man 20) eju ieksa man saka ka netiksot ieksa, apsargs neko nepaskaidro un vis pasaka, ka es šeit neesot gaidīt, saka face control, es īsti nepasratu kas es pec suņa istos?? Biju labi sagerbies utt. Beigas izrādās ka tas ir īpašnieks, kas nevēlas mani tur redzet, ne es vinu pazistu neko.. es tik tiesam nesaprotu, kas tā par kārtību, bet jā esmu apvainojies, cik tur esmu gajis nekadas nepatiksanas nesmu taisijis un galu gala atstājis tur lielas naudas sumas, katru nedelas nogali... un tagad man pasaka ka šeit varu neradities, gribētos zinā vai latvija likumdošanā ir šāds vārd "face control"? un vai tas nav cilvēk tiesību pārkāpums?

V

I Ieva 22.04.2011

Un tie bija urlas.

U urlats 23.04.2011

tad nav ko liist uz tiem saldajiem justin biber, rebecka black klubinjiem :P tapec jau ari nelaiz ieksaa..