www.sudzibas.lv Re Kā Zobārstniecība Pakalpojumu sniegšana

Re Kā Zobārstniecība - Pakalpojumu sniegšana

Mēnesi iepriekš ieplānoju vizīti pie higienista. Pierakstīju sevi un pēc dažām dienām zvanīju, lai pierakstītu arī vīru. Tātad laiku noskaidroju divreiz. 9.00 -es; 10.00-vīrs. 8.50 bijām pie zobārtsniecības durvīm. 30 minūtes gaidījām uz ielas pie temperatūras ārā -20. Protams, ka devamies mājās. Neviens darbinieks pat neiedomājām piezvanīt un atvainoties. Kad beidzot sazvanīju ārstu, man tika stāstīts, ka zobārts visu ieprikšējo nedēļu slepoja, tad par izziņām, kas tika saņemtas. Tā arī nesapratu iemeslu kāpēc 9.00 neviena cilvēka zobārtsniecībā nebija. Uz jautājumu "kāds būs risinājums?", man nekas netika piedāvāts vispār. Ko gribi, to domā. Labs serviss...

D

L lll 25.02.2011

Если запись была на 9 утра, то нафига за пол часа приператься! Надо уважать людей. У врача рабочий день начинается в 9-00, значит он придет в 8-50. Ему надо раздеться и приготовить рабочее место. Почему он должен приходить на 30 минут раньше и развлекать вас? Ваше время с 9-00 до 10-00. Остальное время - его! И если мама с папой не воспитали, то и нечего тут сопли разводить, мороз на улице и прочее. Такта и воспитания нет! Так что сидите дома и не возмущайтесь.

H Hrjusha 25.02.2011

Nevajag staigāt pa kautkādiem kaktu zobārstniecības kabineties. Es zobārstu apmelēju tikai poliklīnikā un ja kas, tad man ir kur celt kautkādas pretenzijas. A tie zobārstniecības kabineti: šodien ir- rīt nav .

H hgf 27.02.2011

Varētu padomāt, ka poliklīnikā ir valsts zobārstniecība.visur zobārsti ir privātie kopš 95.gada.

D Diāna 11.03.2011

Koba,
chitatj umejem? Mi prishli v 8.50. Bez 10 minut do nashego vizita a ne za pol4assa. I ljudej ja uvazhaju v otli4ije ot vra4ej, kotorije tam rabotajut. Posle mojego komentarija, mne eshjo i s Re kā pozvonili i vozmushenije svojo viskazali vmesto izvinenij. Vot eto vospitanie!

J Jānis 05.10.2011

nu ko tur no urlas Koba sagaidīsi, ja neprot kādu citu valodu kā tikai savējos, tāpēc arī nesaprata, ka ieradāties 10 min agrāk, pie kam tā ir lielākā cieņa jau pašā sākumā, ierasties uz vizīti LAICĪGI !!

Praksei arī būtu bijis jābūt atvērtai, jo zobārsts nevar 9 ienesties kā vētra kabinetā no āras, kur ir -20 grādu un momentā sākt darīt, nesagatavojies, nenomazgājis rokas, neuzvilcis cimdus un uzlicis mutes aizsēju, tātad viņam arī ir vajadzīgs laiks.

Bet pat, ja nebija, tad jau nu vēlākais 9 bija jāatver durvis!

Urla KOBA! Iemācies kādu valodu, vismaz sāc ar tās zemes valodu, kurā tu dzīvo!
Un tad lasi uzmanīgāk.
9 bija sākums
8:50 cilvēki ieradās un tad vēl
dodies pie sava urlas skolotāja un palūdz, lai tev vēlreiz atkārto iemācīto tēmu saskaitīšana un atņemšana !!