RD Magnat — auto virsbūves daļas - Slikts servis,

Es neiesaku jums saskarties ar Rd Magnat kantori un viņu pārdevējiem. Ļoti daudz solījumi un vēlāk attaisnojumi. Bieži neceļ klausuli. Viņi nevēlas būt atbildīgi par saviem piegādātājiem.

Tika pasūtīti lukturi ar blokiem. Viens bloks nederēja šim lukturim, to sapratām pie luktura pieslēgšanās un kodēšanas. Sarunājam apmainīt vienu luktura bloku vai naudas atgriešanu. Pēc bloka saņemšanas sakas problēmas. Nevarēja mēnesi dod nekādu skaidru atbildi, sakas solījumi, attaisnojumi. Mēnesi nevarēju ne saņemt savu bloku atpakaļ, ne naudu. Ilgi cīnījos ar rd magnat pārdevējiem un beidzot, pats sazinājos ar viņu piegādātāju un aizbraucu pakaļ blokam pie viņa. Runājot ar piegādātāju pie bloka saņemšanas, atklājās, ka nauda jau atgriezta dzintaram (pārdevējs) , lai viņš atgrieztu to man. Bet dzintars teica, ka neko nav saņēmis un nevar dabūt bloku atpakaļ no sava piegādātāja. Par lukturiem un vēlāk par blokiem kopā samaksāju pāri 1000 eur, un saņemu tādu čakaru uz pusotru mēnesi un vēlāk atklājās, ka vēl divi bloki arī neder šiem lukturiem un ir no iepriekšēja auto modeļa. Neiesaku rd magnat kantori nevienam!