R.D. Elektroniks - Apkalpošana

R.D. Elektroniks Jelgavas filiālē - pārdēvēju neprofesionalitāte. Neprot pastastit par preces ipašībam (pārdēvēja "Olesia") un vispar pārdēvēju attieksme it ka viņi ir klienti bet man vajag viņus apkalpot!

T tadumtss 14.12.2014

Tur reti kurš kaut cik spēj par kaut ko sniegt kādu dziļāku informāciju. Es nerunāju par specifiku, kas ir sadrukāta uz kastes un pieejama internetā. Pašam nācies saskārties, ka uzdodot jautājumu, lai pats pārdevējs vairāk apskaidro konkrēto specifikas īpatnību un kā tas ikdienas lietošanā nāk par labi vai arī par sliktu, tad pretī var saņemt tikai stostīšanos un atrunāšanos ar tiem pašiem burtiem, ko jau pats esmu vairākas reizes pārlasijis.
Nesaprotu, ja tu nevarēsi tiešām palīdzēt, tad kāpēc ej pie tā pircēja un piesienies ? Pārdevējs ir tas, kurš Pārdod, tas, kurš zin ko viņš Pārdod! Savādāk lielākā daļa tādos veikalos tikai nodarbojas ar preču izsniegšanu.
Šim visam ir arī skarbā otra puse, pie tiem darba līguma nosacījumiem un atalgojuma (tāda sistēma ir praktiski visur tirdzniecībā) arī neviens negrib no sevis atstāt kādu ieguldījumu, un notiek biežas kadru maiņus. Kas ietekmē arī klientu apkalpošanas līmeni, jo patreiz ar katru nākamo ceturksni var just, ka dēļ tā, ka tiešām vairs neviens neparakstās strādāt tādos un līdzīgos iestādījumos, tad uzņēmums pieņem darbā jau tos, kas tik pirmie pagadās.