www.sudzibas.lv RCPF Nesamaksāja algu par augustu!

RCPF SIA - Nesamaksāja algu par augustu!

Esmu pašnodarbinātības persona, diemžēl...25. Augusta saslimu. Slimoju 2. Nedēļas.7. Septembri viņi atsūtīja uz manu inboxu ziņu par pakalpojuma izbeigšanu. Algai bija jābūt jau 18. Dat. Līdz šim neesmu saņēmusi! Direktors manu mob. Numuru nobloķēja, viņu sazvanit nevaru! Esmu nostrādājuši tur pusgadu! Man ir divi bērni! Palīdziet man Ludzu! Lai viņi samaksa vismaz to kas man pienākas! Paldies!

J juriste 21.09.2017

Labdien!Vai Jums ar SIA bija noslēgts darba līgums,jo Jūs rakstat,ka neizmaksāja algu?

A Anita Kalnmale 21.09.2017

Ne.Man bija ligums par pakalpojumu sniegshanu.Jo biju noformeta ka pashnodarbinatibas persona.

J juriste 21.09.2017

Jāraksta vēstuli ar "efektīvu tekstu",lai viņi atcerētos,ka ir augstāka vara.

ka to var izdarit?

J juriste 22.09.2017

Vispirms man jāredz līgums.Atsūtiet uz [slēpt]@gmail.com

Paldies!Tuvaka laika aizsutishu.

M man 21.09.2017

Cien, Anita!

Esmu saviem kolēģiem likusi pieprasīt paskaidrojumu no Valdes priekšsēdētāja Mihaila Vainšeļbauma par neizmaksāto algu.

A Anita Kalnmale 21.09.2017

Paldies!Gaidishu atbildi.

A Anita Kalnmale 22.09.2017

Vai Jus dabujat kaut kadu paskaidrojumu no Mihaila Vainsheljbauma?

L LegalyBlonde 22.09.2017

Darba likums + tiesa. Nesaprotu, kāpēc Latvijā cilvēki tik kūtri izmanto šīs savas tiesības...

A Anita Kalnmale 22.09.2017

Bet ja es esmu noformeta,ka pashnodarbinata persona,vai uz manis darbojas darba likums?Un ja es ar viniem sakshu tiesaties...vini vinnes,jo tur ir liela nauda!Man diemzel tadas naudas nav!

M man 22.09.2017

Cien, Anita!

Zemāk ir informācija no kompānijas!

Ja pašnodarbinātai personai Anitai Kalnmalei ir kādi jautājumi vai pretenzijas saistībā ar izbeigto pakalpojumu sniegšanas līgumu, kas bija noslēgts starp SIA "RCPF" un pašnodarbināto A.Kalnmali, tad mēs tos gaidām personīgi no viņas un rakstiskā veidā.
Par apmelojošas informācijas sniegšanu un neslavas celšanu, t.sk. masu saziņas līdzekļos, pie kuriem var pieskaitīt arī interneta vietni, paredzēta atbildība Krimināllikuma 157.pantā.
Mūsu uzņēmums godīgi strādā jau vairāk nekā 20 gadus, un nebaidās no pārbaudēm vai tiesām, turklāt mēs paši nekavējoties griezīsimies tiesā un tiesībaizsardzības iestādēs, ar lūgumu saukt pie atbildības tos, kas sniedz par mums apzināti nepatiesas ziņas un izplata apmelojošu informāciju.
Ar cieņu,
Zlata Rosoha
SIA "RCPF"
Patversmes 19, Rīga, LV-1005, Latvija
Tel.: + 371 6 7392419
Fax.: + 371 6 7228441
www.rcpf.lv

A Anita Kalnmale 22.09.2017

Zlata!Man nav pretenzijas par pakalpojuma sniegshanas izbeigshanu!Man ir pretenzijas par to,ka es vel lidz shodienai neesmu sanemusi naudu par augustu!Es nevienu neapmeloju!Nevajag man draudet ar Kriminallikumiem!Neesmu muljke!Tapec ludzu samaksajiet man par augustu un viss!

M man 22.09.2017

Cien, Anita!

Lūdzams Jums savas pretenzijas rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@rcpf.lv savas datus un izteikt vēlmes!

Работяга 22.09.2017

Tas nav parstavja atbilde tas ir draudi.. sudzibas lv pasi atsutis viniem vestuli ka uz vinas firmas uzrakstita sudziba..

Работяга 22.09.2017

Anita seit nav nekadu neslaves celsana.. viniem nosutis vestuli ka viniem uzrakstita sudziba ka vini nav godigi darbadeveju... ja vini atrisinas tad vienkarsi var sudzibu atrisinat ka vina ir atrisinata.. .

A Anita Kalnmale 22.09.2017

Vini nav godigi darbadeveji!Ka var atskaitit no algas naudu par itka nepadarito darbu?Ta jau ta alga ir nieciga!Jus varetu man kaut ko ieteikt?

Работяга 22.09.2017

Anita gluzi nav sapratams kas noticis.. izdariet ta, uzrwxtiet privato sms lietotajam "man" lai nosuta skrinshotu par atbildi no rcpf. Pec tam uzraxtiet maila kuru "man" jums ieteica.. "prasu izmaxat algu par augustu" pec tam atsutiet vestuli caur pastu uz juridisko adresi lai atmaksa algu vai ierodoties pati.. ja jus pasi ieradisiet tu filmejiet fo video vai diktafona.. un ja neatmaksas raktiet vel vienu sudzibu un liekiet jusu rezultatus...

Работяга 22.09.2017

Ja jums ir ligums eiet vid un uzrakstiet anonimi pirmaja stava ka jus stradajat rcpf menesi un nekas nav samaksats.. jums atnaks atbilde kapec nesamaksaja un ar to atbildi varat versties tiesa...

A Anita Kalnmale 22.09.2017

Man ir ligums...bet esmu pashnodarbinatibas persona.Man atliek tikai tiesa...Bet divi berni...es nevaru apmaksat tiesu!Es rcpf nostradaju pusgadu.

BondsBonds 22.09.2017

Klasisks nodokļu optimizators. Nepieņem darbā, bet slēdz līgumu kā ar pašnodarbināto, bet, protams, pirms darba sākšanas 'lej zeltu'. To atļauj Latvija. Latvijas Valsts. Latvijas valdība. Latvijad likums.

Работяга 09.10.2017

Bildes