www.sudzibas.lv RBSSKALS Serviss Aleksandrs Bergmanis - negodīgs pārvaldieks

RBSSKALS Serviss - Aleksandrs Bergmanis - negodīgs pārvaldieks

Nevienam Elektromontāžas uzņēmumam neieteicu strādāt ar Aleksandru Bergmani - SIA "RBSSKALS serviss" Pārvaldnieku enerģetiki.Aleksandrs Bergmanis ļoti negodīgs cilvēks.Veicot pārvaldnieka darbus, aicinā jūs veikt objekta apsēkošanu BEZ projekta - sastādīt tāmi, apselot ka DARBS būs TAVS.Neticiet viņam, tas ir muļķības!!!Veicot ļoti sarežģīta objekta apsēkošanu - tam vajadzēja līdz gada beigam, no budžeta saņemto naudu Remontiem - sastādīt tāmes lai veiktu darbus. Mēs sastādījām 4 darbu posmu tāmes. Pēc tam bija PRASĪBA - sastādīt Piedāvāto Tāmes pilnu aprakstu, sadalnes shēmas, plānus un tā tālāk!Nu tīcot apsolem, ka darbu veiksim 100% mēs - bezmaksas nedeļas laikā izstrādājam shēmus, plānus, piedāvajumus, visu, un saņemam - liels paldies, bezmaksas!!!Pēc meneša piezvānot Aleksandram uzzinājam, ka šos darbus mēs neveiksim... Pat nebija piedavājuma samazināt cenu...Koroče, nevienam neieteicu. Neaizmirstiet.Aleksandrs Bergmanis, SIA "RBSSKALS serviss" pārvaldnieks - enerģetiķis - Strādā ļoti negodīgi, labāk ar viņu nestrādāt, bez priekšapmaksas (taču RBSSKALS priekšapmaksu nemaksā, un vispār tiem pārsvarā ir 60 kal.dienu apmaksas termiņš, bet patiesībā vēl ir kāvējums kādus 10 dienas!).