RAŽOTNE - ALGA

pastrādaju vienā uzņēmumā sezon laikā 3 meneši un kas no tā sanāca, un kadi un Latvijā grāmatveži

Sakarā ar to ka man ir daudz jautājumi sākšu pēc kārtas
1.darbā līgumā NR **ir tāds punkts 2.5. darbiniekam ir noteikts darba laiks pilna darba diena ( 40 stundas nedēļā), saskaņā ar darba grafiku.
HMMM bet man VSAA dati uzrāda ka 06.2012. ienākumi 0.00, bet 07.02012. ienākumi 50.13.
2. darbā līgumā NR 47ir tāds punkts 6.2. ********* stundas likmi 1.30LVL pirms nodokļa nomaksas.*********
Nu ko saksim rēķināt varbūt kaut kas sanāks VSAA dati uzrāda ka es sāku strādāt no 20.06.2012., tātad Jūnijā palika vel 9 darba dienas. Darbā biju strādāju varu pastāstīt ka pavadīju, ko darīju, kādi bija problēmas darbā, varu nosaukt darbiniekus kas strādāja kopā ar mani.
1.3*8=10.4 LVL pa dienu : pa 9 dienām sanāk 9*10.4=93.60LVL JAP tātad ka šajā rēķināšanā var dabūt nulli?
Turpinām rēķināt tagad jūliju 22 darba dienas 10.4*22=228.8LVL , JAAAAAAAAAAAA un kāpēc cipari ir dažādi?
Paskaidrojiet lūdzu ka sezona laikā , kad ir nepieciešami strādnieki 8 stundas dienā neviens strādnieks nesaņēma pat minimālo algu ka nosaka mk likums.
Vai šajā gadījumā nevajag griezties darba inspekcijai, ka arī arodbiedrībā, vidā un citas iestādes?

G

V veiksminiece 24.08.2012

Jo julija maksa par juniju :D un jaatnem nodokli, pati rakstiji ka likme pirms nodoklu nomaksas.