Rāznas Gulbis - Restorāns

Restorāns - skaitās ļoti šiki, ir pat 2/3 pavāres uz vietas, taču visiem saka, ka pāēst nevar un var iegādāties tikai saldējumu un kafiju vai kādu stipro dzērienu. Un tas viss darba laikā - dienā, kad ik pa brīdim tur klīst arī citi cilvēki ar līdzīgām vēlmēm. Attieksme pārāk komerciāla, lai noticētu sapnim - tā jau galīgi nav uzņēmēja cienīga ētika - pie mazākā riska visu novelt uz pieviltajiem klientiem...

I Ivan 08.10.2008

Polnostju s Vami ne soglasen, t.k. v restorane Raznas Gulbis rabotaet tolko odin povar, a ostal'nije devo4ki oficiantki! Esli Vam neudalosj poku6atj vo vremja otdiha zna4it bili kakije-to tehni4eskije nepoladki na kuhne. Ja sam tam bil i mne objasnili etu situaciju tak!

L Līgucītis 25.05.2009

Jā, tad jau katram klientam var aizbildināties ar tehniskām problēmām virtuvē. Protams, ka pavārs viens un ir grūti visu paspēt, bet esmu pati pastrādājusi par pavāra palīgu un ziniet, kārtīgs pavārs spēj arī viens tikt galā, ja prot pareizi organizēt savu darbu un nav tā, ka katrs gribētājs nebūtu ticis pie vēlamās maltītes. Vienkārši šādos gadījumos brīdina klientu par to, ka būtu ilgi jāgaida, piemēram 30 - 45 min un tad jau pašiem jālemj, vai vēlmaies tik ilgi gaidīt. :) Man radies jautājums - vai šajā iestādījumā kāds ir saņēmis kāroto maltīti? :)

P.S. Nav jau tik slikti, ja oficiantes laipni piedāvā arī kafiju, saldējumu un stipro. Re kā citi raksta sūdzībās, ka citi oficianti pasaka, ka galdu nevar nav iespējams novākt, lai klients tiktu apsēsties un pie teikšanas/kafijas u.c. :)))