www.sudzibas.lv Rayanair Apzog bagazhu

Rayanair - Apzog bagazhu

Divas nedelas atpakal devos uz Manchesteru, lidzi bija tikai rokas bagaza. Taa ka lidoju PIRMO reizi savaa muzhaa, nezinaaju nekaada veida droshiibas pasaakumus un tamliidziigas lietas, maajaslapaa izlasiiju, ko var nemt, cik daudz un vai jaamaksaa. Protams iemaksa ir. Pirms tam prtams samainiju naudinu uz Annglu marcinam, jo cik lasiju, tad Anglijaa tas ir padaargs pasaakums. Kontroli un visu paareejo izgaaju normaali. Nu jau rinda uz ieseeshanos lidmashiinaa, pienaak darbiniece, uzliimee man uz somas dzeltenu lapinju un saka, ka man bagazha jaaliek pie paareejaas, tatad nevis salona ieksa, bet pie lielaas un ka tas ir bez maksas. Pirms tam jau biju sastresojusies un neguleeju visu naki, kaa nekaa pirmais lidojums, pilna galva ar visadam domaam. nezinaadama, ka taa gadiisies, naivi izdariiu, kaa man lika darbiniece, pirms iekaapsanas lidmasina, staveeja veel viens darbinieks un ieraadiija vietu, kur nolikt somu uz metaala ratiem. Stresa iekapu lidmasina, iesedos sava vieta un gaidiju, kad viss saksies. Pamaniju, ka dazi savas somas ar DZELTENAJAM lapinam tomer lika salona, likas divaini, bet nu... Lidojums bija veiksmigs :) Izkaapu galapunktaa, izgaju kontroli, gaju gaidit savu bagazu. Kad saka nakt bagaza, nepazinu savu somu, netiira, ieplesta, sledzi savadak ir neka atstaju. Sagribejas est, tapec devos uz veikalinu. panemu burgeru, pienaku pie kases, ivelku maku un HA-tas ir tukss. Nometu pirkumu, skreju parbaudit pareejo un akal HA-Panemta tikai nauda!!! Lieciet cilveki atsledzinas un visu ko piedaavaa ar rokas bagaazu PAR BRIIVU-neticiet, nemiet visu liidz. Redz ka man ir sanaacis, bet labi, ka blakus ir labi cilveeki, kas nepaet peec taadiem izgaajieniem nelaimee!!!!!!!!!!!!!!!!!!1