"RAUŠU MEISTARS" - TORTE

Pasutijam delam uz 3 gadiem torte (virs ljoti gribeja,lai mazajam butu prieks uztaisit kaut-ko lidzigu vilcienam"TOMAS",visu kartigi izdomaju,sazvanijamies ar konditore,vinja pasaka ka nav nekadu problemu,uztaisisim biezpena ar augliem,smuku torte!
Beidzot klat ta diena ,kad torte bija jaizņem,šausmas ko mes ieraudzijam,virsu uz tortes nebija neviena ,nekada auglišā,izskatijas viņš ,nu pat tuvu vilcienam nekadas pazimes.Uz manu jautajumu kur ir tie augli,konditore pateica,-ah ja-un pa vienu minute salika vienu gabalu zemenite(torte 2,5kg).Mums bija palika viena ceriba ka iekša bus garšiga,ne tur bija plikais biskvits ar ievarijumu,un plana karta krema-biezpienu mes tur neatradam.Labi ka berniem bija viennalga,bet mums gariga vairs nebija pavisam.
Starp citu,ja vaina ari bija mana,jo no krenķiem mes pat čeku nepanemam,konditore ludza,samaksat skaidra naudaun šo reiz bez čeka!žel,žel,žel

T

M missTika 11.06.2014

kur ir bildes, lai mes varetu redzet to torti?

R rita ūdre 13.06.2014

Man Raušu meistarā pasūtot 2 kg.torti nācās samaksāt par 3 kg., jo meistarei tā lūk sanāca. Agrāk tur viss bija garšīgāks.