Raunas novada socialais dienests - pārtikas pakas

Labdien!! mums ģimene pienākas trūcīgais status. nokartojam 22maija. 24maija teica lai nakam pec pārtikas pakam. iedeva mums tris. atnacu maja noliku. velak mazam sataisijos putru varit. piens saskabis jau kefirs. ar gabaliem krit ara no pakas. saku petit paku termins cauri jau 21.03.2012. ka tadas vispar var dot cilvekiem.

E Elza 28.05.2012

Pati esmu no Raunas un Raunas sociālā dienesta darbinieki ir izslavēti ar savu šmaukšanos, krāpšanos uc. izdarībām! Par ko viņiem maksā, man nav saprotams! Atceros gadījumu ar slavenajām ziemas jakām. Viss Raunas krējums tajās apkārt staigāja un dažam labam bagātniekam mājās bija pat veseli 3 komplekti. BET tiem, kuriem tiešām ar naudiņu mājās švaki, diemžēl pietrūka... Tas pats notiek arī ar pārtikas pakām!