www.sudzibas.lv Rasa SPA Higiēna tur nepazīst, lielākā mērā netīrība, neatbilst piedāvājumam

Rasa SPA - Higiēna tur nepazīst, lielākā mērā netīrība, neatbilst piedāvājumam

Draugiem nopirkta dāvana - bildēs Skaisti, pakalpojums romantisks divatā pirtiņā. Kaut kas šausmīgs, piebraucot jau gribējās braukt prom. Nenormāla netīrība, aiz klientiem netiek pārmainīta veļa, vai tīrīta masāžas vieta utt. Istabiņās nenormāls aukstums. Putekļu un zirnekļu tīklu kārtas. Ēdiens neēdams! Kā tāda iestāde var pastāvēt, tāda ir jāslēdz, ne jau par 150 eiro pakalpojums!

22.02.2020

Ln

No Noboby 22.02.2020

Wtf Tu taisi screenshot ar nīlzirgiem un publicē to šeit bezsakarā?

Ln LN 22.02.2020

Pēdējā bilde neattiecas uz sūdzību,bet pārējais viss gan!

La Lailailai 22.02.2020

Nenormāla netīrība, nenormāls aukstums... labi, ka sūdzības autors normāls. Pakalpojuma kvalitāte, ja tāda ir apšaubāma, risināma uz vietas ar pakalpojuma sniedzēju, norādot faktus un uzstādot savu pretprasību. Nenormāla nepatika nav arguments.

BondsBonds 23.02.2020

Nekādu netīrību neredzu. Guktas veļa? Ko mēs zinām kas tavā galvā notiek.

Ln LN 23.02.2020

Tur jau tā lieta, ka Tu netīrību reredzi!

Džozefīne 23.02.2020

Nu nekādu netīru veļu es nemanīju. Un ja jau iestāde strādā, tātad cilvēkiem patīk to apmeklēt un viena neapmierināta čīkstētāja dēļ neko ciet neslēgs.

Ln LN 23.02.2020

Stāvēji blakus? Cilvēki fakts kā tāds, ka ir standarti,kas ir higiēnas standarti un ja es aizbraucu uz spā - samaksāju naudu- un tur priekšā ir netīrība,tad būtu jādomā, par pakalpojuma cenu! Tiem kuriem rūp tīrība- sapratīs! Šeit jūs tādu neatradīsiet un vēlēsieties kāpt masina un braukt projām! Murgs ne spā.

Džozefīne 23.02.2020

Tad ir jāiet uzreiz pie iestādes administrācijas/vadības un jārunā uz vietas par konkrēto situāciju. Es stipri šaubos, ka šeit rakstīto kāds tur ņems vērā.