www.sudzibas.lv RAS RAS netur solijumus

RAS - RAS netur solijumus

Labdien strādāju firmā RAS, apsargāju Latvnergo Objektu TEC2. Vispirms jāsaka, ka firmā valda baigais bardaks, pagaidām neesmu saņēmis līgumu, sola katru dienu, nav grafika, kā arī avansu maksāšot skaidrā naudā, jo savādāk nevarot. Meklēju jaunu darbu', jo man nav pieņemama šāda saimniekošana un citiem arī neiesaku iet uz šo firmu.

X xxxx 01.08.2011

Tu pajautaju, kapec nav grafika? Kapec avansu maksas skaidraa naudaa?

V VisvarisDrosmigais 01.08.2011

Pec teksta uzreiz saprotams ka rakstitajs ir kads no Stigu ielas kam pakalja svilst un ir uz izmeshanas robezhas!
Nu nemak zaudet kauju taa firma!

а Апр 09.08.2011

Autors kurs to raksta, runa tadas blenas... Esmu saja firma jau 5 gadi, un neviena reizi nebija problemas ar grafikam vai algu...un firma nedod vienkarsi ta avansus, Varbut jums ir personiigas pretenzijas pret kadu Prieksnieku, bet ta ir jusu problemas, un rakstit seit tadas blenas - tas ir zemiski... vel vajag parbaudit jusu sertifikatu un kas jus esat... nevajag rakstit tadas blenas !

* *** *** *** 09.08.2011

zhalobu napisal chelovek s javnoj nehvatkoj vitamina "B" v golove - t.e. umstvenno otstalij...navernoe on budet super-ohrannikom v kakoj-nibudj shkole ili na prohodnoj na VEF-e. Sam rabotaju v RAS-e i nikogda ni4ego podobnogo nebilo. Prosto u dannoj personi pretenzii ko vsemu miru...no zhaloba ulibnula, sps ))) )))

L Latvaanis 04.08.2014

ari tagad RAS ir parnemis Latvenergo objektus un situacija nemainas - dala algas aploksne, mistiski algas aprekini un bardaks liels, nav pat normalu speclidzeklu nerunajot par visu citu ...