www.sudzibas.lv Ranvus SIA Darbinieks uzvedība darba laikā

Ranvus SIA - Darbinieks uzvedība darba laikā

Labdien!
Vēlos jūs informēt par 06.03.2022 gada notikumiem Jēkabpils Beta auseklīšu ielā 2, pārdevēja vārdā Inga ļoti slikti uzvedās darba laikā bļaustījās pa visu veikalu ar necenzētiem vārdiem rupji lamājoties uz apsargu un bojājot veikala produktus mētājot pa grīdu. Un šī nav protams 1 reize kad kaut kas tāds notiek tieši tajā maiņā, bet viņa lieto alkoholu esmu ļoti bieži sajutusi ka no viņas nes, un arī ļoti daudzi citi cilvēki par viņu tieši ir izteikušies negatīvi, vispār nesaprotu ko viņa vēl turpina strādāt jūsu uzņēmumā... Vienkārši apkauno cilvēkus, un ir bijušas dažas reizes kad pircējiem atbild diezgan rupji... Kas arī protams ir pārkāpums visam... Viņai Jēkabpilī ir ļoti slikta reputācija

Vai nu nav kam strādāt ar ko aizvietot vai priekšnieku paziņa/draudzene un sanēma pa blatu darba vietu.