Ramona un Zigurds Juhnēviči - īrnieki

Vēlos brīdināt visus Jelgavniekus par krāpnieku ģimeni kas izīrē no jums dzīvokli un pēc tam nemaksā.Ramona Juhnēviča un viņas vīrs Zigurds Juhnēvičs.Nekādā gadijumā nesienieties ar viņiem jo mūs jau viņi iegāza riktīgi un zinu ka neesam vienīgie.Visu laiku izdomāja kkādus attaisnojumus lai tikai nesamaksātu rēķinus un dzīvoja sanāk uz mūsu rēķina.Viņi ir ļoti negodīgi cilvēki un ceļo no viena dzīvokļa uz otru.Neiekrītiet kā mēs! :(
P.S. ja šeit atrodas vēl kāds šo necilvēku piekrāptais lūdzu komentējiet.

B

E Eseseseseseseses 27.01.2011

Ko seit suudzies nevis policijaa? Tad jau laikam ienaakuminju nebuusiet deklareejusi un nodokliisus samaksaajusi...

L Likums 27.01.2011

Kapec kadai anomimai sudziķei ir jatic?Ligums bija, un tiesu!Jeb bez liguma, un cilvji ari deklarejusies pie tevis nebija-tas ir pretlikumigi.Ka ievacas ta irIR NOTEIKTI JADEKLAREJAS TAI DZIVESVIETA, PEC LIKUMA.Ta ka pati ligumus, nodoklus, zemes nodokli, izraktu ka bija dek;areti un uz tiesu.Ja šo VISU papiru nav, tad turi muti.

B blackninja 27.01.2011

Kādu ienākumu jādeklarē?Komunālie maksājumi?

B blackninja 27.01.2011

Ar savu problēmu pati tikšu galā vnk gribu palīdzēt citiem lai neiekrīt.

L Likums 27.01.2011

Tu esi glupa vai ka?Nu nekas, sakas šogad nulles deklaracija un tada lietas.Cietis visi kam ir vairakka viens dzivoklis.Parnaudu vai nomaksats zemes nodoklis, īpašuma nodoklis, vai vini bija deklareti, vai bija ligumi...jo citadi anonima dura tava IP jau ir fikseta.

L LOLIS 27.01.2011

Ja velies palidzet lai tev ticat, liguma foto studija un savu vardu un uzvardu.Te visdi lohi raksat pedeja gada laika kam nav slinkums.Ko vecis neizpisa un pasutija ratā moš tadu tip mīļāko .

L lalalā 27.01.2011

nek'adi komun'alie, bet bija j'amaks'a nodoklis no iz'ir'e'sanas summas, t'a l'uk!

A Andris 27.01.2011

Atkal kāda dura tika nepaemta priekšā, jo sieva bija labāka .Te tadu trako ir daudz, raksta visādu sviestu anonimi.Zajebala duras bābas

B blackninja 27.01.2011

Nu gribētu redzēt kā justos visi tie kas te raksta manā vietā.Ko tad ložņājiet pa sūdzību lapelēm ja jau pašiem viss ir kārtībā.Gudrinieki atradušies!

N Nick_Edza 27.01.2011

Palasot šos komentarus, man rodas sajuta, ka cilvēkiem nav ko darīt... tiem, kuri grib lamaties ejiet izklaides lapinas, kur pusaudžiem īstā vieta... īstie trakie ir anonīmie komentētaji :)

L lalalā 27.01.2011

Es tevi to tagad aprieto īrnieku vietā tā liktu pie vietas, ka tev par maz neliktos, jo pati neesi kristāltīra, lai šo visu nestu ārpus jusu vienošanās, bet ja gribeji visu pēc likuma---tad vajadzēja slēgt līgumu un maksāt nodokļus, tad varētu oficiāli griezties, nevis baumu līmenī!
Un kāpēc gan, lai te kāds neložņātu---tu vienīgi, bet dēļ tādiem arī ir še interesanti, kam tad tu te sūdzies?????:)))))

K KAIMINI 27.01.2011

Zinām ka raksta mele un vīrietis viņai atteica.Lūk ari satrakojās.Kauns nav?