Ralfa Eilanda twitter profils - Ļoti smieklīgi joki

Nesen nejauši nonācu Ralfa Eilanda profilā vietnē twitter.com. Šis serviss piedāvā lietotājiem dalīties ar īsiem, līdz 280 zīmju gariem ziņojumiem. Diemžēl ralfs viņam dotās zīmes pārsvarā izmanto, lai publicētu nesmieklīgus, no pirmā teikuma paredzamus jokus. Reizēs, kad tas nav pa spēkam, Ralfs mēdz vienkārši pārtulkot kādu Rikija Džervēzī joku.

K

B Bez vārda vārds 24.06.2022

sviests ne sūdzība. sasniedz dzīvē to ko Ralfs ir sasniedzis. tikai skaudības pēc murgus nav jāraksta.

S Spuris 24.06.2022

Ko tad tas kaku stūmējs ir sasniedzis. Izejot uz skatuves ar atēlu kā es tavu māti paņēmu priekšā ? Vai cīnoties pret akmeni ,kamēr valdība tiek paņemti kārtējie miljoni tavu mazmazbērnu parādiem ?

B Bez vārda vārds 24.06.2022

aiztaisi muti. tev sēdēt vajadzētu par citu cilvēku diskrimināciju. man ir kauns ,ka latvijā valda tādi kā tu. tāpēc esam - pakaļā ,salīdzinot ar Rietumeiropas, demokrātiskajām valstīm.

S Spuris 24.06.2022

Nāc un aiztaisi perdeli ar sievietes vārdu. Uzraksti savu tel. Numuru un nebūs problēmu man piezvanīt sarunāt un ierasties pie tevis, lai vari man muti aizvērt. Tikai apdrošinies pirms tam. Tiesi tādiem glumiķiem kaku stūmējiem un slimiem kā tev, vajadzētu psihenē pavadīt atlikušodzīvi. Es nevaldu Latvijā taču man galva nav havkas bāšanai un ir pietiekoši augsts iq. Kur tu stulbeni demorātiju redzi Latvijā un eiropā? Tev apmaksāt ārsta apmeklējumu lai pārbauda tavu tukšo bieti?

K Klēr 24.06.2022

Neviens tev neliek sēdēt viņa Twitter profilā un ko lasīt.

K KM Trade 24.06.2022

Kas tas tāds ir?