www.sudzibas.lv Raivo Auto remonts

Raivo - Auto remonts

Zobsiksnas rajonā parādijās troksnis. Par cik neesmu vietējais nezināju un aizbraucu uz "Raivo" autoservisu.
It kā kruti esot tiesības veikt apkopes garantijas opeļiem utt. Noturēja 2 nedēļas zvana- nomainījām pāris roļikus un zobeni 80, 00 ls. Aizbraucu, pielaižu tas pats troksnis.
Nu likās, ka tie ir vainīgi tāpēc nomainījām, koroče ja gribi lai sataisām 250ls un jauksim tālāk.
Tad priekš kam vispār kaut ko dari, ja nezini un vēl naudu prasi?
Naudu atpakaļ nedabūju. Aizbraucu uz rīgu pie Sašas. Viņs ar koka āmura kātu paklausījās un pateica ka sūknis, nomainīja pa 30ls ar darbu un opelīis ripo vēl šodien.
Iesaku visiem Dobeles un tās apkārtnes iedzīvotājiem braukt ar maksimāli iespējami lielu līkumu gar autoservisu "RAIVO", jo tas ir viens diletantu, ākstu un pridurku bars. Žēl, ka nav institūcija, kas pārbauda servisus, noteikti aiztaisītu.
Garantijas Opeļu Chevrolet markas īpašniekiem apkopes ieteiktu veikt Tukumā vai Jelgavā, bet nebrauciet pie tiem ĀKSTIEM.

B

A Aksts 04.01.2011

Pilnībā nepiekrītu,
Par ko maksāji 80 ls tu nemaz laikam nezini, un paņēmi un kā āksts samaksāji, kā tāda aita,
un tos tavus vecos roļikus laikam nemaz neredzēji, iespējams ka tie nemaz nebija mainīti, un tev ja kas bija visas tiesības pateikt ka lai liek atpakaļ vecos roļikus un naudu nemaz nemaksāt, cilvēki nav āksti, bet drīzāk klienti ir nedaudz...

V Valdis 29.03.2019

Pilnīgs muļķis. Nekad nav bijušas problēmas.