Raitis Žukauskis - krāpnieks

Šis cilvēks radīja par sevi ļoti labu iespaidu. Darbojas caur sludinājumu portāliem, piedāvā dažādus palīgdarbu pakalpojumus gan Jelgavas, gan arī Rīgas rajonā. Mūsu pieredze parādīja, ka šī persona ļoti pavirši izvērtēja veicamā darba apjomu, nosaucot savu cenu. Cena netika kaulēta un tika pasūtīts gabaldarbs. Raitis Žukauskis ieradās paredzētā laikā un uzsāka darbus ar savu brigādi. Novērtējot darba darītājus procesā, nācās secināt, ka pīpēšanas, pusdienu un wc pauzes aizņēma proporcionāli tādu pašu laika periodu kā darba stundas. Tika paņemts 30% avanss it kā par pirmās dienas paveikto, taču otrā dienā protams izrādījās darbs par grūtu un apjoms pēkšņi pieaudzis, kā rezultātā brigāde vienkārši aizlaidās. Jutāmies piekrāpti, jo pasūtījām gabaldarbu nevis daļu. Cilvēki un nākošie darba devēji- neuzticieties Raitim Žukauskim, jo viņš nenes atbildību par to, ko uzņemas, ir pārāk gļēvs, lai atzītu savu kļūdu, nemeklē kompromisu, risinājumu situācijai.

š šmaks 23.10.2017

Cilvēks ar tādu vārdu liek komentārus arī portālos un vairums no tiem ir ļaunas jēlības

Dmitry Resnais 24.05.2021

Cilvēks ar tādu vārdu dara arī labas lietas, piemēram ziedo p[ortālā ziedot.lv: