Raitis Stuklis - Krāpnieki

Raitis Stuklis - 26576257 Krāpnieks nemaksājs
Sadarbojas ar Edgaru Grāvīti, shēma ļoti vienkārša Raitis nolīgst Edgaru kā apakšuznēmēju, Edgars meklē strādniekus kuriem protmaz netiek samaksāts jo Raitis nēsot samaksājis par darbu, tad sākas atrunas ka nedaudz japgaida, parādas visādi apstākļi, tiek meklēti visi iespējamie defekti par nekvalitatīvu darbu. Vēlāk jau vienkārši tiek necelts telefons.

J

Latviešu tautas 12.02.2017

Istie, 100%gie latvieši!

M monteragi 12.02.2017

Laviešu urlas

Latviešu tautas 12.02.2017

Ne urlas, bet Latvijas patrioti!

O oskars no jaunannas 12.02.2017

sitadus piekaut uzlikt sodu tadu ka visu dzivi maksas un uz paris gadiem cietuma iemest

V Visuvaris 04.01.2021

Visa sākums ir uzmetējs Vitālijs Nikitins. Avn group. Savākušies uzmest. V. Nikitins vēl politikā lien kā veiksmīgs uzņēmējs. Hahaha. Uz mieta šitos sūdus. Nikitins. Laikam. Vēl tirgo traktorus. Ar apkuri ņēmās. Tagad cenšas apfist igauņus. Dzīvo Olaines novadā. Meža malā slēgtā ciematā.