RAITIS MACANS, IVARS KALNUPS - KUDA SMOTRIT POLICIJA!!!

LJUDI BUDTE OSTOROZNI I NE EDTE RABOTAT V NORVEGIJU OT ETIH DVUH KOZLOV!!!! obmanivajut na dengi i ostovlajut ljudej golodnimi! kuda smotrat Latvijskije gosucerezdenija???? stolko pro nih pisut i do sih por oni ne v turme! kazdij raz odno i toze, zakativajut glaza i govorat im ne zaplatili zakazciki!

K

M Mark74 30.03.2014

Esmu darba vaditais Norvegu kompanija. Nekad, nekad, un velreiz nekad nestradajet ar starpniekiem!!! Tikaj ar Norvegu kompanijam, un protams tikaj oficiali. Tada gadijuma nav iespejams nesamksat darba algu!!! Darbinieki ir aisargati ar visadiem iestadiem, un ja pat kompanija bankrote, jums tik izmaksata alga un atvalinajuma nauda. Bet ja jus braucet stradat pa melno, nu tad ta ir lotereja, ka paveikses.

V vasilijs21 03.04.2014

brauc atpakaļ uz mājām OKUPANT - Tur tevi neapjās :D