Raitis Cinks Baltic Auction House - Krāpšana

Nevienam neiesaku dot mantas šim izsoļu namam. Iedevu gleznu, solija labi pārdot, ielikšot klātienes izsole, kad aizgāju uzzināju ka klātienes izsole neviens gleznu nesot solījis, un sakara ar to raitim cinkam ka izsoļu nama īpašniekam, esot tiesības to nopirkt, par sakuma cenu, tik to sakuma cenu ar noteica viņš. Nu tā raitis cinks tika pie manas gleznas, skatu nu jau nākošo cinka internet izsoli pēc 2 nedēļam, nu jau manai bijušai gleznai, kura tagad pieder cinkam sākumcena jau triskaršojusies un izsole tika pārdota 3x dargāk ka cinks to izkrāpa man,

M Monta kricberga 30.07.2019
Krāpšana

Neiesaku ielaisties nekadās darišanās ar raiti cinku un viņa atikvariata izsolem , aferists un krapnieks.

D Danilevska S 05.08.2019

ja gribat ko labi notirgot, iesaku, vitber, fajans , un makslas vestniecibas izsoles

Life_is_life 05.08.2019

Foto kopa ar palmam