Raitis Arniks - Krāpšana

Uzmanību-uzmanību! Krāpšana!
Raitis Arniks, izīrēja no mānīs dzīvokli rīgā, vecmīlgrāvī un nesamaksāja. Tālr. +37126676799
stāstīja ka ģimenē ir slikti, ka šķīrās ar sievu un būtu labi padzīvot atsevišķi.
Vēda dzīvoklī savu dēlu. Vis it ka bija labi, bet...
Aizgāju nāmu pārvaldē un uzzināju ka Raitis Arniks nam maksājis pa dzīvokli, palīka parādā pa 2 mēnešiem, bet man teica ka vis ir samaksāts. Bet vel - es viņa dēla acu priekššā iedēvu viņam rokās 50 eiro lai viņš samaksātu pa zemes un dzīvokļa nodokli, bet izrādās ka to viņš arī nav samaksajis, bet solīja čekus uzrādīt un t. T.
Tā arī pazūda ar dzīvokļa atslēgām un visiem dzīvokļa rēķiniem, ka arī no dzīvokļa pazūda putekļusūcējs.
Ja negribat palikt ar parādiem - neizīrējiet viņam dzīvokli.
Uz telefonu neatbild
внимание-внимание! Мошенник!
Raitis Arniks, вартиру в риге, вецмилгрависе и не заплатил. Tel. +37126676799
рассказывал о проблемах в семье, о том что разводится и о том что хотел бы пожить один.
Приводил в квартиру своего сына, всё выглядело нормально, но...
Я сходил в дом. Управление и узнал что этот товарищ не платил по счетам, хотя мне рассказывал что всё оплачено.
Более того-на глазах у его сына я дал ему 50 евро на руки для оплаты налога за квартиру и землю - он их присвоил и не заплатил.
Так он и пропал с ключами от квартиры, все счета пропали и из квартиры также пропал пылесос.
Если не хотите быть обмануты - не сдавайте ему квартиру!
На телефон не отвечает.

L linda nav noradits 11.05.2016

Cerams VID nodokļus no gūtās peļņas par izīrēšanu nomaksā. Un par personas koda publicēšanu atsevišķs stāsts. ja tas būtu mans personas kods, es muhtaru caur tiesu atbrīvotu no visiem īpašumiem.

linda nav noradits, novēlu tev, lai arī uz tava rēķina kāds padzīvo, tad varēsi gan par nodokļu nomaksu, gan par personas kodu, gan par īpašumiem runāt