LV RU
www.sudzibas.lv Raimonds Zeltiņš выманивает деньги

Raimonds Zeltiņš - выманивает деньги

Pаймонд 3елтиньщ – p. 1969. г. 26. Маpта проживал в Саулкрастах, 3akюмуиже - занимается выманиванием денег на доверии- в основном имеет дела с одинокими женщинами и мужчинами- входит в доверие и выманивает деньги. Направления в основном это какие либо левые товари-продажа, отмывание Hдc или обманывает kak бизнec пaртнеp . Kpeдитoв нaхватался нa 900 000 Ls. такими способоми деньги просто присваивает. Подписывает любые документы - ему все-равно. Человек только с одной целью- завладеть вашим имуществом или денежными номиналами, непонятно почему ему все сходит с рук и им органы стараются не заниматься.
Берегитесь !

J

Komentāri (1)

Z Zalmans 30.03.2013

Raimonds Zeltiņš, dz. 1969. gada 26. martā. Saulkrastos, dzīvoja Zaķumuižā Meža ielā 2, Pārvācās uz pārdaugavu. Cilvēks ar viduskolas izglītību, vairākus gadus nekur nav stradājis, treknajos gados nodarbojas ar to, ka ņēma kredītus bankās, un pārkreditēja paņemot pēc iespējas vairāk naudas no bankām. Taču ar to viņam nepietika, viņš izdomāja, ka var izmantot cilvēku uzticību, iemantojot uzticību ņēma aizdevumus no privātpersonām, sagrābto aizdevumu summa ap 900 000 LVL parakstīja jebkādus papīrus, lai tikai tiktu pie naudas un tad paziņoja, ka ir bankrots, Paralēli dibināja firmu SD konsultācijas un mazgāja PVN, sniedza pakalpojumus noteiktam ierēdņu lokam un līdz ar to bija interesants kamēr nesāka uzmest arī tos. Naudu neatdeva ne bankām ne privātpersonām. Kad iepriekšējā firma bija jau netīra uztaisīja maksātnespēju. Vēlāk ap 2009. gadu dibināja jaunu SIA IMPEROS, – kurā ieskaitīja itkā savu naudu 126 000 EUR pamazgāja un atkal maksātnespēja. 2013.g. - Šobrīd ir četras firmas – acīmredzot, lai atkal mazgātu PVN. Nešķiro ne jaunus, ne vecus, ne pēc dzimuma – ne pēc statusa. Viņam ir vairāki bērni, no dažādām sievietēm – attiecīgi arī alimenti. Raimonds Zeltiņš izmanto jebkuru iespēju piesavināties jebkādu materiālo vērtību.. Izmantojot jebkādu iemeslu mēģina aizņemties naudu, ļoti labi jūt cilvēklu vājības. Cilvēciskas vērtības uzskata par vājību. Esiet modri un neuzticieties šim cilvēkam. Viegli uzņemas saistības un nepilda tās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes