Raimonds Kolosovs - krapnieks

sveiki celtnieki un buvet gribetaji, gribu Juus pabridinar Raimondu Kolosovu nr. 294-58-432 meils: [slēpt]@inbox.lv
teksts vinjam parasti sads:
Veicam jumta darbus:
1) Ranillas jumts 4. 5ls m2 (cena ietilpst veca jumta demontaza lidz sparem, kondensat pleves ieklasana, dubulta latojuma izveide, ranillas ieklasana un papild elementu uzstadisana)
2)Šindeļ jumts 5. 5ls m2 (cena ietilpst veca jumta demontaza lidz sparem, vejpleves ieklasana, dubulta latojuma izveide, OSB uzskruvešana, šindeļa ieklašana un papild elementi)
3) Sparu montaža 3ls m2 (cena ietilpst murlatu montaža sparu montaža, atsaišu montaža)
4)Veiktajiem darbiem garantija 5 gadi
5) Darba stažs 12 gadi
6)Materjalu apreiķins iegade un piegade

otrs variants:
mekleju paligu celtnieciba ar savu auto atalgojums 25-30ls par dienu

uzmetiens parasti ir sekojosh, panjem no pasutitaja naudu par materialiem kko sagada sak kko stradat, sanjem naudu pa darbu ari uz priexu un pazuud, un darbiniekiem reali naudu nemaxa atmet pa kapekam solot uz velakiem laikiem... esat uzmaniigi numurus un meilus maina ljoti biezi pats vinsh ir no ogres

E

B bomberman14 12.12.2016

Raimonds Kolosovs ir krāpnieks, ka arī neizglitots cilvēks, būvē mājas, pats nezinot, ko būvē, ka tip nostāv līdz brīdim, kad pasūtītājs kko samaksā, vēlāk pazūd. KRĀPNIEKS>

R Raimis54321 23.01.2017

Ilja Afanasjev jeb bomberman 14 kurs te nau izglitots tad tas esi tu. Pirms uzsakt darbus visu atrunajam ko un ka jataisa, ka ari katru vakaru brauci un parbaudiji visus veiktos darbus, bet tagad raksti visadus brinumus ka esmu izgrabis naudu un pazudis tikai aizmirsi vienu lietu, ka paliki man parada 800 euro par papild darbiem un pats pazudi un teici lai nerados tava objekta taka kurste ir lielaks krapnieks lai lemj cilveki. Neiesaku veikt nekadas darbibas ar so Ilju Afanasjevu vins nau adekvats cilveks un vispar ir ar kautkadam novirzem breku uztaisis no tuksa gaisa uzmanieties.

R Raimis54321 24.01.2017

Egil12345 Ja tu butu stradajis nevis sedejis un gaidijis kad pienaks vakars lai no manis sanemtu 30 ls par neko nedarisanu tad ari butu sanemis savu naudu. Del tevis es zaudeju Objektu un 1000ls delta ka saimnieks tevi piekera ka tu neko nedari. Kas saistits ar krapsanu tie ir salti meli. Vareji ari izdomat kautko gudraku ja butu krapnieks sedetu cietuma nevis nodarbotos ar celtniecibu.