www.sudzibas.lv Raimonds Džulis Krāpšana, slikts serviss - elektriķa pakalpojumi

Raimonds Džulis - Krāpšana, slikts serviss - elektriķa pakalpojumi

Izvērtējot elektriķa aprakstu "15 gadu pieredze", "garantija", "stāžs", tika izvēlēts pakalpojuma sniedzējs raimonds džulis.
17. Martā un pāris dienas vēlāk šis "Elektriķis" ieradās un veica darbus, kas bija ļoti nekvalitatīvi un bīstami, ko uzreiz neapzinājos tā nopietnību! Tomēr ierodoties šajā vietā cilvēks, kas vairāk ko saprot šajā nozarē, visu izskaidroja!
Tātad šī "meistara" izdarītais:
kontaktligzdas šķības, nav līdz galam piestiprinātas, kustās un lieli Caurumi sienā izurbti.
Kā arī lietojot veikto remontdarbu lietas, tās izrādījās nekvalitatīvas, neprofesionāli piestiprinātas, kas reālus draudus rod lietotājam, jo nāk ārā no sienas! Ir pagājušas tikai 27 dienas!
Reāli par šādu darbi ir nepieciešama atmaksa, jo jau pēc dažām dienām ir nelietojami kontakti! 168 euro par darbu! (bija 2x) tas nav normāli! Šis nav uzticams meistars! Ar Elektriķi ir mēģināts sazināties gan whatsapp lietotnē, gan epastā, kas ir nesekmīgi bijis!

G Gulbenietis 14.04.2022

Vizuālais ir sūdīgs. Kas attiecas uz to, ka rozetes kustās, viņām vajadzētu sānos būt metāla ķepiņām. Noskrūvē plastmasu un pievelc tās. Vismaz kustēties rozetēm nevajadzētu.