www.sudzibas.lv Raimonds/ Darba Nīderlandī Stipt krapšana, izsturas ka prec suņiem

Raimonds/ Darba Nīderlandī - Stipt krapšana, izsturas ka prec suņiem

Ludzu esat piesardzīgi , Aizsūta uz Niderlandi strādāt pa tiešo .
Tie cilvēki kuri atved piemēram : Raimonds 22192210.
29382227 Viņi sastasta jums muļķības.
Atved Jūs , Uz firmu viņi dabu lielo piķi par to . atbrauc kaut kāda Polis , Par perk cilvēkus otreis uz saka mums acis tagad Jūs esat mani. Tirgojas ar cilvēkiem . Līguma nav saka ka katru nedeļu atjaunojas , Atveda uz firmu , Kada nafig firma kantora 4cilvēki sēž , Viens telefons uz visiem , Iebaz papirus atri visu saka parakstit nesaka prieks kam untt. Saka lai rakstam ka esam viniem parada 350 euro .Citiem tur atņema menesi 600 mistiskos eur. Paņem pases no cilvēkiem neeatdod uzstaisa pases kopijas , Ja cilvēks grib braukt majas viņam draud , Ka ar tiem kuriem viņš atbrauca un dzīvo notiks kaut kas slikts , Vada tur visi Turki un Poļi .
Meitenes dažas veda uz Amsterdamu strādāt par ielenem , Atņemot visus dokumentus untt.
Strādāt ķimija.. Siltumnīcas visas iekšas dedzina .. Strāda ka suņi , Ja sap mugura atbrauc no paša rita , Gandrīz neizsit durvis , Lai tik paceltu to cilvēku uz darbu . Murgs.
'Puišus var vienalga kāda momenta atnākt , Aizvest un piekaut . Draud .
Ļoti esat piesardzīgi Ludzu Ši STIPT firma ir atvērusies Latvija , Ludzu neejiet uz turieni un nebrauciet caur šo firmu paši tikam uz majam ar grūtībam aizbēgot nakti ... Esat piesardzīgi.

R Ritvars 22.11.2016

Iesniegums policija par to jau ir?

W Walcha 30.01.2018

Stipt neatdod manu godam nopelnīto naudu.Kurš var ieteikt kā atgūt naudu.jo offisā neviens neatbild

C critical thinker 24.11.2016

Varētu, lūdzu, latviski un/vai loģiski jebkādā citā valodā?

R rimciks 30.11.2016

ne vienu tur nepārdod un par ielenēm uz Amsterdamu arī neviens tur neved mazāk vai murgot un dzejot pēc jūsu rakstītā var saprast ka jūs pārdeva verdzībā tur tādas lietas nepastāv un vis ko jūs te rakstāt ir muļķības pirms kādu apvainot un rakstīt sūdzības iesniedziet pierādījumus,ka tieši tā ir noticis un ne savādāk,ja jums ir bijušas problēmas ar darba devēju jūsu paša vainas dēļ ta ne viens nav vainīgs ka jūs atlaida par zālīšu pīpēšanu un alkohola lietošanu,bet polis samaksāja par ceļu ko jūs na haļavu atbraucāt un nevajag mūldēt ka jūs kāds pārdeva verdzībā ir cilvēki kas gadiem strādā un ir vis ok,bet redz jums ja nav vis pasniegts uz zelta šķīvīša tad ir beigas,pierādiet sevi ka esat labs strādnieks un būs ok,tūristus un vieglas dzīves tīkotājus tur tiešām negaida,tādi tur ir tūkstošiem kuriem galvā viens uzpīpēt un iedzert

Latviešu tautas 30.11.2016

fakeiznicinatajs! Ты не патриот Латвии? Иди свинарники в своём хуторе чистить! НЕФИГ ПО ЕВРОПЕ ШЛЯТЬСЯ!